Kötü Kan - Tanıtım Fragmanı | NOW - Yeni Dizi

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
64,710
Puanı
1,060
diger-resim-6428a72b-7343-40cf-9eaf-6378a8686197.jpg

NOW'un yeni dizisi 'Kötü Kan'ın ilk fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Çağatay Tosun'un üstlendiği dizinin kadrosunda; Ertan Saban, Damla Sönmez, Zafer Algöz, Hüseyin Avni Danyal, Levent Ülgen, Savaş Özdemir, Sermet Yeşil, Mert Doğan ve Gonca Sarıyıldız yer alıyor.

"Kötü Kan" Eylül'de NOW'da!

Now kitlesi için çok ağır bir fragman olmuş. Dizinin tutacağını sanmıyorum.

• İlginç
Reactions: Dante
Ertan Saban ve Damla Sönmez uyumlu olmuş. Bakalım seyirci şans verecek mi?

Fragman biraz güzel görünüyor ama tutacakmı orası meçhul

bayagi saglam ve de tecrubeli isimlerle donatilmis yapim.
fragmandaki cekimi ,tarzini -aksiyon ve giris gelisim olarak -begendim.

bolumler baglamindaki hikaye nin yazilimi ve sahne gecislerindeki maharet kanimca dizi nin omrune dair kismen belirleyici kilit olacagini dusunuyorum.

ertan'in son izledigim isinde ghbg - gibi ic sesinin de arka planda olacaga bir ise benziyor. damla harika bir oyuncudur. eminim ikilinin karsilikli leziz sahnelerinde oyuncluga bolca doyacagiz .

levent bey ve huseyin avni bey'i de izlemek ayri bir keyif. ustalarin bu gibi dizilerde alt jenere ile ayni kadraj sahneleri tiyatro izler gibi izlemesi ayri guzel olacak . :bhr:

@tifosi12345 sermet yesil cukur da oynamisti dimi ? (b)
kendisinin yer aldigi yillar onceki kult is kosmos filmi cok farkli derinlikli bir filmdi .

bastada dedigim gibi ,
bu dizinin en dikkatimi ceken yonu ; bold kaliteli dogal oyunculuklari ile one cikmis cast yapilanmasi. su kadroya umarim yazik olmaz. dolu dolu bir is olsun izleyelim keyif alalim .