Kösem Sultan'dan Yepyeni İddialar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,057
Puanı
1,061
thumbnail_1434667206.jpg

Star TV'nin merakla beklenen iddialı dizisi Kösem Sultan'dan yepyeni iddialar!

Dizinin 60 dakikalık bölümlerden oluşacağı, sezon başına 30 bölüm çekileceği ve böylece kalitenin artmasının hedeflendiği iddia ediliyor. Ayrıca yapım, fragmanda duyurulduğu tarihin aksine Kasım ortasında yayın hayatına başlayacak ve Haziran'ın ikinci haftasında sezon finali yapacak.

Bir diğer iddia ise başrol oyuncusu Beren Saat ile ilgili. Kösem Sultan'ı canlandırması planlanan Saat için Star TV, "Anlaşma var, ama imza yok" diye açıklama yaptı.

Başarılı aktrisin henüz resmi imzayı atmamasının nedeni olarak da Kıvanç Tatlıtuğ'un Kurt Seyit ve Şura'daki hayal kırıklığı gösteriliyor. Kösem Sultan'ın 10. bölümünden sonra ekranda olacak olan Saat, anlaşmayı imzalamak için projenin başlamasını bekleyecek.

Kadrosunda Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Kolçak Köstendil, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy ve Aslıhan Gürbüz gibi isimlerin de yer aldığı dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yapımcılığını ise Tims Productions üstleniyor.

Kösem Sultan, Kasım ayında Star TV'de başlıyor!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
60 dk olur inş. Tudors gibi ilk sezonu zevkle izlerim.Sonra sıkmazsa devam ederim[emoji57]

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,063
Puanı
1,061
30 bölüm olması doğru olabilir ama 60 dk nin doğru olduğunu düşünmüyorum :) hangi gün olursa olsun bu dizi en yüksek reklam gelirine sahip dizi olacak ya da en kötü 2.dizi olacak star tv reklam kuşağını 4 ten 2ye düşürerek o kadar paradan vazgeçmez bence :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,190
Puanı
1,061
Kasim-Haziran arasi zaten ortalama 30 bölüm cekiliyor normalde de, bunu ön plana atmak gereksiz olmus.

Insallah 60 dakika olur ama sanmiyorum. Star TV dizinin o Kadar reklamini yapti, üzerinden para kazanmak isteyecektir ve haliyle uzatacaktir.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
60 dakika olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Komedi tarzı ve PT2'lik diziler 60 dakika olabilir ama böyle drama dizilerinin 90 dakikadan az olması şimdilik gerçeği yansıtmıyor. 60 dakika ile iyi reyting alması çok zor bu reyting sisteminde.

Beren Saat iddası doğru olabilir. Çünkü bu dizi Kurt Seyit'den bile fazla ses getirecek ama bu başarısını nasıl sürdürür diye düşünüyordur Beren. Hem 10. bölümde dahil olması oldukça büyük eksi, kesinlikle gençliği ve daha ileri yıllar karşılıklı sahnelerle gitmeli. Çünkü eğer denildiği gibi 10. bölümde Beren Saat dahil oluncaya kadar büyük seyirci kaybederbilir dizi. Aynı Kurt Seyit'de olduğu gibi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060
60 dakika olacağını bende düşünmüyorum ama bence olması kasımda
başlamaz bence eylülde başlar

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
"Saat, anlaşmayı imzalamak için projenin başlamasını bekleyecek"
İnanmıyorum böyle bir şeye, nerede kaldı profesyonellik?