NOW Kördüğüm - Dizi Yorumları

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Kaliteli bir dizi olduğu her halinden belli ama yavaş ve soğuk bir havası var dizinin. Büyük ihtimal tutmayacak ama vaktim oldukça izleyebilirim diziyi.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Kaliteli bir dizi olduğu her halinden belli ama yavaş ve soğuk bir havası var dizinin. Büyük ihtimal tutmayacak ama vaktim oldukça izleyebilirim diziyi.
Fragmanları bayağı olaylıydı durgun bir dizi gibi durmuyordu. (b) Gerçi Acı Aşk'ın da fragmanları öyleydi ama fena sıkıcı bir dizi çıktı bu da öyle herhalde. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Fragmanları bayağı olaylıydı durgun bir dizi gibi durmuyordu. (b) Gerçi Acı Aşk'ın da fragmanları öyleydi ama fena sıkıcı bir dizi çıktı bu da öyle herhalde. :)
Acı Aşk'tan daha iyi :A Dizinin karakterlerine inandım ben, yapay bir dizi değil kesinlikle ama ortada ana konu yok. Sadece yan konular var, bu da seyirciyi ekrana bağlamaya yetmez :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Acı Aşk'tan daha iyi :A Dizinin karakterlerine inandım ben, yapay bir dizi değil kesinlikle ama ortada ana konu yok. Sadece yan konular var, bu da seyirciyi ekrana bağlamaya yetmez :(
Ekrandaki tüm diziler Acı Aşk'tan iyidir zaten. :A Demi @GunesinOglu.

Rojda için tutmasını istiyorum kızın Melekler Korusun'dan sonra doğru düzgün dizisi tutmadı. :(

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Ekrandaki tüm diziler Acı Aşk'tan iyidir zaten. :A Demi @GunesinOglu.

Rojda için tutmasını istiyorum kızın Melekler Korusun'dan sonra doğru düzgün dizisi tutmadı. :(
Bence sonraki bölümler bir şekilde açılır :D Yıldız Tunç yazıyor sonuçta. Aynı adama 3 kadın aşık olacak, Türk milleti sever böyle şeyleri hemen kötümser bakmayalım bari :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,613
Puanı
1,061
İlk 15 dakikasını izledim. Sahne geçişleri rezalet ben beğenmedim hiç. İbrahim Çelikkol çok itici duruyordu. Rollerine sinmemiş bence oyuncular tutacağını sanmıyorum.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Diziyi bu akşam yine izlemedim ama daha ilk bölümü izleyememiştim. Dizinin çok beğenildiğini, kalitesini ve oyunculuklarının çok iyi olduğunu okudum. İki bölümü ard arda haftaya izleyeceğim inşallah. :)

Reytinglerde umarım iyi bir artış yaşar dizi.

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
ağlattı dizi 2.bölümün son sahnesi o çocuğu görünce boğazım düğümleniyor