Joshua King Fenerbahçe'de!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Fenerbahçe'de transferde hızlı günler yaşanıyor.

Daha önce Lincoln Henrique, Bruma, Emre Mor gibi isimleri kadrosuna katan Fenerbahçe'nin son transferi ise Watford ile sözleşmesi sona eren Norveçli futbolcu Joshua King oldu.

30 yaşındaki Joshua King, geçen sezon Watford forması ile çıktığı 33 maçta 5 gol, 3 asist ile oynadı.

1657641166535.png

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Kadroyu yine boş adamlarla doldurmaya başladık gibime geliyor ama umarım yanılıyorumdur. Anca Sörloth gelirse anlam kazanır bu transfer.
O değil de kadroda halen Coulker, Lemos, Samatta gibi isimler duruyor. Bu kadar yabancıyı hangi ara elimizden çıkaracağız acaba? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O değil de kadroda halen Coulker, Lemos, Samatta gibi isimler duruyor. Bu kadar yabancıyı hangi ara elimizden çıkaracağız acaba? :A
Seneye de Joshua King, Bruma, Arao'yu nasıl elden çıkaracağız diye konuşuruz. :A

En kötü paralarını verip yollarız yapacak bir şey yok. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Kadroyu yine boş adamlarla doldurmaya başladık gibime geliyor ama umarım yanılıyorumdur. Anca Sörloth gelirse anlam kazanır bu transfer.

Berisha transfer görüşmesi yapmak için Mainz 'in yolunu tutmuş. :A
Caulker, Yumoş ve Samatta'yı da okuttuk mu, Sörlöth için alan yaratmış oluruz.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
2 yıllık sözleşme imzalanmış. İyi bari, en azından 4-5 yıllığına almamışlar. :A

Ama ben takıma katkısı olacağını düşünüyorum. En azından gol ve asist olarak 15 gole katkısı olacaktır. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,433
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2 yıllık sözleşme imzalanmış. İyi bari, en azından 4-5 yıllığına almamışlar. :A

Ama ben takıma katkısı olacağını düşünüyorum. En azından gol ve asist olarak 15 gole katkısı olacaktır. :)
İrlandadan arkadaşımın tuttuğu takım İrlandada dünya yıldızı yetiştiriyor Zidaneda İrlandadan

• Beğendim
Reactions: emreemreu