PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Reklamdan döndükten sonra 5 dakika daha devam edip yine girdi. :( Bölüm çok eğlenceli geçti ya keşke biraz daha uzun olsaydı. :Z Tabii böylesi de çok güzel oldu ve sonda da Gizem sayesinde moral bulduk. Böyle tatlı bir bölüm için Gülse Birsel ve tüm ekibe ne kadar teşekkür etsek az. :Z Muhtemelen dizinin son yeni bölümü de buydu o yüzden bu bölüm finalse güzel ve unutulmaz bir final oldu tekrar emeklere sağlık. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Avrupa Yakası kadar kaliteli değil diye bitmesine sevinen herkes kına yakabilir gelecek senelerde bu kadarı bile çıkmayacak komedi alanında. :(

Merakla beklenir ama yayın akşamı izlenmez. :(
Bırak Allah aşkına, zaten herşeye bir kulp bulmakta üstümüze yok. Avrupa Yakası başlasa "sakız gibi uzattılar" diyecektik.

Yeniliğe açık değiliz malesef. Gülse'nin en büyük laneti malesef yapacağı her işin Avrupa Yakası ile kıyaslanması olacak galiba...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Güzel gidiyor. :Z Arada gösterdikleri flashback'ler dizinin en güzel bölümlerindendi. Tüm sezonları ayrı seviyorum ama asıl favorim 2. sezon galiba. :Z

• Güldürdün
Reactions: DR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Ben aslında başından beri pazar yayınlanmasına karşıydım.

Hafta'sonu A/B grupu hep dışarıda olur.
Ama Diriliş, SAK, BZÇ, Avlu, Çarpışma, Bizim Hikaye gibi işlerle yarıştığı için çarşamba-perşembe yayınlanan bölümlerin çoğu potansiyelinin altında reyting aldı en azından pazar günü Acun'a iyi alternatif olurdu ve daha yüksekleri görürdü buna rağmen. :(

• Beğendim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ama Diriliş, SAK, BZÇ, Avlu, Çarpışma, Bizim Hikaye gibi işlerle yarıştığı için çarşamba-perşembe yayınlanan bölümlerin çoğu potansiyelinin altında reyting aldı en azından pazar günü Acun'a iyi alternatif olurdu ve daha yüksekleri görürdü buna rağmen. :(
Tabii ki illa A/B'de izlenecek. Çarşamba 23:15'te bile A/B'de izleniyordu Yalan Dünya. :D

Ama her ne kadar Pazar reyting olarak çok gibi görülse de izleyicinin en çok ekran başında olduğu günler Çarşamba-Perşembe. Haklısın rakiplerin önemi vardı ama Çarşamba A/B'de TV8'de yine 6.88 reyting almıştı.

Diriliş'in karşısında olmak bize avantajdı. İzleyici kitlesi çok benziyordu. 15 dk'lık reklam arasında izleyicinin kayması bile kardır.

Hatırlarmısın bilmiyorum ama Yalan Dünya Arka Sokaklar yüzümden Cuma'dan Pazartesi'ye alınınca A/B'de Karadayı, Survivor, Yer-Gök-Aşk gibi rakiplerine rağmen 2. Olmuştu. Hem de reytinglerini yükselterek. Total'de Cuma 4 alan dizi Pazartesi 5.44 reytinglere dayanmıştı Total'de. A/B'de yanlış hatırlamıyorsam 9.45 reyting almıştı.

Günün önemi var, tabii söylediğin gibi o gün boşluk olması da önemli. Ama ne olursa olsun Gülse dizileri bence Cumartesi-Pazar olmamalı. En sevdiğim gün Cuma ama o bile riskli. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Bu şartlarda çok güzel bir final oldu bu kadarını beklemiyordum. :Z Talip ve Yıldız'ın ayrılacağı belliydi ama Ozan-İlayda işi sürpriz oldu. Tabii İlayda daha iyilerini hak ediyordu ama Ozan'la da tatlılar be tamam. :A Keşke çok pis ortada kalan Alara ve Gündüz için de son bir sahne olabilseydi. :( Melike'yi görünce yine içime baygınlık geldi ama onu bile özlemişim. :A

Gülse'nin garnitür olayı unutulmamış. :A @xBUGRAx @Özgür

İrem Sak'ın sahnesi harikaydı. :A Gizem'in Yalan Dünya'nın yayınlandığını düşünmesi ve İrem'in Gizem'le aynı evde olmak istememesi. :F @DR

Ürün yerleştirmeler olmayınca, flashbackler ve şarkılar sayesinde süre 1 buçuk saate kadar çıkınca, skeçlerden ziyade daha bir bütünlük olunca doya doya gülüp eğlendik. Şimdi veda zamanı ve şu sıralar eleştirilse bile inanıyorum ki birkaç sene sonra Yalan Dünya gibi değer kazanacak. Gülse Birsel'in yepyeni hikayelerini sabırsızla bekliyorum. Çok güzel bir yolculuktu ve her anından çok zevk aldım. Özleyeceğim ama kazasız belasız tadında bittiği için seviniyorum. Elveda Jet Sosyete...

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Son kez çekim hataları yayınlandı ve yine reklam. :( 15 dakika sonra tamamen bitiyor gönlümün efendisi.. :T

• Üzücü