'Jet Sosyete' Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
65661

TV8'in sevilen dizisi Jet Sosyete bu hafta yok!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın yerine geçen haftaki bölümün tekrarı ekrana gelecek.

Jet Sosyete, yeni bölümüyle 11 Nisan Perşembe 20.00’de TV8’de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star'da güllük gülüstanlık zirvede giden diziyi mahvettiler, neyse son bölümlerini oynasın...

• Olmamış
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Duydum, karıştırıyormuş hepsini :F
Eskiden Jet Hızıyla açardın konuları :A Elenenleri falanda ama tadı tuzu kalmadı :A
Arada izliyorum denk gelince. Güzel bölümler oluyor ama halk sıkıldı yarışmadan.
Karıştırma işide garip olur. İngilizce bilmeyen milli sporcularımız var :eek:
Türklerden Hikmet, Yusuf'lara "sizinle aynı takımda olmak istemiyorum, sizlerle yarışmak istiyorum karşıda" diyor :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eskiden Jet Hızıyla açardın konuları :A Elenenleri falanda ama tadı tuzu kalmadı :A
Arada izliyorum denk gelince. Güzel bölümler oluyor ama halk sıkıldı yarışmadan.
Karıştırma işide garip olur. İngilizce bilmeyen milli sporcularımız var :eek:
Türklerden Hikmet, Yusuf'lara "sizinle aynı takımda olmak istemiyorum, sizlerle yarışmak istiyorum karşıda" diyor :A
Aslında bu sene ki Türk takımı çok iyi, tam kaoslu. Birkaç sezon sonra böyle takım gerekti bize. Ama karşı taraf da Türk olsaydı gel de doya doya izle olurdu. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Daha yeni gün değiştirmiş ve 2. haftasında yeni günde Çukurova'dan sonra ab'de en çok izlenen dizi olmuş bir dizi için fazla cesaret... Üzüldüm.
Avlu ve Çarpışmaya yarar.

Çarpışmanın senaryosu rezalet, bayıyor insanı. Avlu da 40 bölüme yaklaştı, yoruldu ve izleyiciyi de yordu artık...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Kötü olmuş AB'de yükselmeye devam edebilirdi..
Acun malamat etti diziyi yazıklar olsun
Star'da güllük gülüstanlık zirvede giden diziyi mahvettiler, neyse son bölümlerini oynasın...
Survivor yine format değiştiriyor :A @MasacRE
Oyuncak oldu yarışma :F
Daha yeni gün değiştirmiş ve 2. haftasında yeni günde Çukurova'dan sonra ab'de en çok izlenen dizi olmuş bir dizi için fazla cesaret... Üzüldüm.
Avlu ve Çarpışmaya yarar.

Çarpışmanın senaryosu rezalet, bayıyor insanı. Avlu da 40 bölüme yaklaştı, yoruldu ve izleyiciyi de yordu artık...
Bizim Hikaye'yi tercih edecektir seyirci :A
Ara vermesi TV8'in değil dizi sürelerini bu hallere getirenlerin suçu kanal ne yapsın. Amerika'daki komediler senaryo ekipleriyle ve 20 dakikayla bir hafta yayınlanıp 3-4 hafta ara verirken Jet Sosyete tek senarist ve 120 dakikayla yine iyi dayanıyor.

Gülse Birsel'in açıklaması:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
  • Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Kısaltsın süreyi, Acun'da sonrasında film falan yayınlasın ama tabi herşey reyting :S
Kısa olunca da reyting başka yapımlara gidiyor dizi olumsuz etkileniyor. Bir ara 90 dakikaya düşmüştü ama son haftalarda 110-120'ye çıktı en azından o seviyeye düşse iyi olur.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ara vermesi TV8'in değil dizi sürelerini bu hallere getirenlerin suçu kanal ne yapsın. Amerika'daki komediler senaryo ekipleriyle ve 20 dakikayla bir hafta yayınlanıp 3-4 hafta ara verirken Jet Sosyete tek senarist ve 120 dakikayla yine iyi dayanıyor.

Gülse Birsel'in açıklaması:
Sanki sadece kendileri 120 dk dizi yapıyor? :F Çukurova dizisi Adana'da çekiliyor, daha maliyetli ve farkı mekanları kullanıyorlar. Kesintisiz devam ediyor, Sosyete hem geç başladı hem de aralar verdi. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Sanki sadece kendileri 120 dk dizi yapıyor? :F Çukurova dizisi Adana'da çekiliyor, daha maliyetli ve farkı mekanları kullanıyorlar. Kesintisiz devam ediyor, Sosyete hem geç başladı hem de aralar verdi. :D
Dram dizisini yazmak daha kolay ama komedi öyle değil. Bir de o dizide büyük ihtimalle bir senaryo ekibi vardır ama burada Gülse her şeye tek başına yetişmek zorunda. Aslında mantıklı olan ara vermesi ki tekrara düşmesin. Ama Türkiye'de pek alışık olunan bir sistem olmadığı için her seferinde yadırganıyor. Ayrıca tüm dizilerin verdiği 3 haftalık arayı saymazsak bu sezonki 3. arası ki abartılacak bir durum yok.
Bahanelere sığınmasınlar Acun'un suçu hepsi..
66448

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Dram dizisini yazmak daha kolay ama komedi öyle değil. Bir de o dizide büyük ihtimalle bir senaryo ekibi vardır ama burada Gülse her şeye tek başına yetişmek zorunda. Aslında mantıklı olan ara vermesi ki tekrara düşmesin. Ama Türkiye'de pek alışık olunan bir sistem olmadığı için her seferinde yadırganıyor. Ayrıca tüm dizilerin verdiği 3 haftalık arayı saymazsak bu sezonki 3. arası ki abartılacak bir durum yok.

Ekli dosyayı görüntüle 66448
Dizi sezon sonu bittiğinde görürüm ben seni :F

• Olmamış