Jeff Daniels ve Sam Waterston Yeniden Aynı Dizide!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

JeffDanielsSamWaterstonNewsroomSeason8pJcAoYWUlIl.jpg

Yaklaşık iki yıl önce ekranlara veda eden bol ödüllü sevilen dizi The Newsroom'un başrol oyuncularından Jeff Daniels ve Sam Waterston, Netflix’in ekrana getirmeye hazırlandığı yeni dizilerinden Godless'ta yeniden bir araya gelecek.

Şimdiye kadar açıklanan oyuncular ve dizinin konusu kısaca şöyle:

Hazırlıkları devam eden Vahşi Batı temalı bir drama olan Godless 1800’lerde (1880) geçiyor. Wolverine, Lookout, Interpreter, Minority Report, Malice filmlerinin senaristi Scott Frank'in hazırladığı dizi, Batı’da terör estirenlerden biri olan Frank Griffin'in arasının bozulduğu eski ortağı Roy Goode’u avlaması üzerine. Griffin'den kaçan Roy, Alice Fletcher’ın çiftliğinde saklanırken Frank ise onu sakin bir kasaba olan La Belle'de aramaya çalışacak.

Jeff Daniels, bahsi geçen Frank Griffin'i canlandıracakken, Roy Goode'a Jack O’Connell (Skins, Unbroken), hayat verecek. Dizinin kadın başrolü ise Michelle Dockery olacak.

Bir mini dizi olarak planlanan Godless 2017'de başlayacak.
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Jeff Daniels'ın bir kovboyu canlandıracak olması beni şimdiden heyecanlandırdı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

JeffDanielsSamWaterstonNewsroomSeason8pJcAoYWUlIl.jpg

Yaklaşık iki yıl önce ekranlara veda eden bol ödüllü sevilen dizi The Newsroom'un başrol oyuncularından Jeff Daniels ve Sam Waterston, Netflix’in ekrana getirmeye hazırlandığı yeni dizilerinden Godless'ta yeniden bir araya gelecek.

Şimdiye kadar açıklanan oyuncular ve dizinin konusu kısaca şöyle:

Hazırlıkları devam eden Vahşi Batı temalı bir drama olan Godless 1800’lerde (1880) geçiyor. Wolverine, Lookout, Interpreter, Minority Report, Malice filmlerinin senaristi Scott Frank'in hazırladığı dizi, Batı’da terör estirenlerden biri olan Frank Griffin'in arasının bozulduğu eski ortağı Roy Goode’u avlaması üzerine. Griffin'den kaçan Roy, Alice Fletcher’ın çiftliğinde saklanırken Frank ise onu sakin bir kasaba olan La Belle'de aramaya çalışacak.

Jeff Daniels, bahsi geçen Frank Griffin'i canlandıracakken, Roy Goode'a Jack O’Connell (Skins, Unbroken), hayat verecek. Dizinin kadın başrolü ise Michelle Dockery olacak.

Bir mini dizi olarak planlanan Godless 2017'de başlayacak.
Orijinal formatta oku
Kadro muhteşem, izlenir bu dizi. :Z

dizi harikaydı mini dizi olarak kalması kötü oldu devamını bekledim ama çıkmayacak gibi.. western zaten sevdiğim bir tür, heleki burda kadroda muhteşemdi herşey dörtdörtlüktü mini dizi değilde beş on sezonluk dizi yapsalar ne harika olurdu kimbilir :)

@bazinga kadro muhteşem izlenir bu dizi dedikten sonra izlemeyi başarmışmıydın yoksa sadece bu mesajdan ibaretmi kaldı diziyle alakan ? :)

@xemrexxx bu dizide bizim downtonun iskeletoru mary crawley vardı izlemediysen bir göz at :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
dizi harikaydı mini dizi olarak kalması kötü oldu devamını bekledim ama çıkmayacak gibi.. western zaten sevdiğim bir tür, heleki burda kadroda muhteşemdi herşey dörtdörtlüktü mini dizi değilde beş on sezonluk dizi yapsalar ne harika olurdu kimbilir :)

@bazinga kadro muhteşem izlenir bu dizi dedikten sonra izlemeyi başarmışmıydın yoksa sadece bu mesajdan ibaretmi kaldı diziyle alakan ? :)

@xemrexxx bu dizide bizim downtonun iskeletoru mary crawley vardı izlemediysen bir göz at :)
Çok sıkıcıydı ilk bölümü bile bitiremedim galiba. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok sıkıcıydı ilk bölümü bile bitiremedim galiba. :A
bazen dolores gibi kalitelerde ortak noktayı yakalasakta genelde kalite anlayışımız birbirine tam zıt:)
arada bir sevmediğin diziler olursa bana tavsiye et bende aynı durumu yaşarsam sana tavsiyelerde bulunurum bu şekilde anca birbirimize katkı sağlamış oluruz :)