Japonyada internet üzerine hangi dizi en cok izleniliyor?

H.F

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
119
Muhabirleri bu sefer uluslar arası bir işe imza attı. Japonya'da bile internet üzerinden en çok seyredilen bir dizi ünvanına sahip olmaya hak kazanan Adını Feriha Koydum dizisi setini Japon Nihontrb kanalı ziyaret etti.
Önce bu olayı şaka sanan Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya karşılarında Japon ekibini görünce oldukça şaşırdılar. Japon muhabir Hazal Kaya'ya ilk sorusu bu nasıl bir aşk bu gerçek mi? diye sordu. Hazal Kaya ise Senaryo çok iyi oyuncular çok iyi olunca gerçekmiş gibi görünüyor aslında bizler bir masal kahramanıyız bir masalı canlandırıyoruz. şeklinde yanıt verdi. Japon Muhabirin Hazal Kaya'ya Japonca bir kaç cümle öğretmesi oldukça esprili anların yaşanmasına neden oldu.
Japon Muhabir karşısında Çağatay Ulusoy'u görünce oldukça heyecanlandı.Elini tutup bırakmak istemeyen muhabir soruları unuttu.Çağtay Ulusoy'a ise bu kadar çok bayan hayranları ile nasıl baş ettiği soruldu, Çağtay Ulusoy ise bu sevginin kendisini çok mutlu ettiğini ilginin hoşuna gittiğini söyledi Bayan muhabir ise Çağatay Ulusoy'un çok seksi olduğunu ve kendisini çok beğendiğini Japonya'da bir filme oyuncu olarak gelebilirmi diye sordu. Çağatay Ulusoy ise tekliflere açığız yanıtını verdi.

YouTube
Sivridilli.com

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Adini Feriha Koydum'u izlemelerine çok çok sevindim.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
inanmıyorum :D ismini bile duymamışlardır.

H.F

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
119
inanmıyorum :D ismini bile duymamışlardır.
İnanmiyorsan sayfaya gir bak -.- japon kadin cagatay ulusoy ve hazal kayayla röportaj yaparken c.u. un elini tutuyor ve o an kadin gülmekden ve heyecandan konusamiyor... :)) kadin cok komik :DD

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İnanmiyorsan sayfaya gir bak -.- japon kadin cagatay ulusoy ve hazal kayayla röportaj yaparken c.u. un elini tutuyor ve o an kadin gülmekden ve heyecandan konusamiyor... :)) kadin cok komik :DD
ya bırak bu işleri :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En çok izlenen dizi olması abartıdır elbette ama bu şekilde dizilerimizin uzak diyarlarda da ses getirmesi gerçekten güzel bir şey :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
dizi yayınlandığından beri demek istedim herhalde :D :D yayınlandığından beri 1. nie vasat olsun...

reytinglerden hiç anlamıyorsun bu dizi doğru düzgün 1.olamadı bile geçen yıl hanımın çiftliğini 1 kere bile geçemedi bu yılda arada bir 1.oluyo :D