Instagram'da Stalk Devri Kapanıyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
1_V7GYJQ_4lykfDzOf9q17eA.jpeg

Instagram, yeni kullanıcılar kazanmak için uygulamada yeniliklere başladı. Uzun zamandır Instagram'da yer alan takip sekmesi artık platformdan kaldırılıyor. Bir çok kullanıcının şimdiden farkettiği bu özellik zamanla tüm kullanıcılar için geçerli olacak. Bundan sonra kullanıcılar takip ettiği kişilerin hangi fotoğrafları beğendiğini veya hangi yorumlarda bulunduğunu göremeyecek.

Bu özelliğin yanısıra Instagram'da 'Grup hikayeleri' özelliği başlayacak. Kullanıcılar grup kurarak bu grupta hikayelerini paylaşabilecek. 1 sene önce Facebook'ta ayarlanan bu özellik ilgi görmeyince kaldırılmıştı. Bu özelliğin Instagram daha fazla kullanıldığı için bu platformda denenmesine karar verildi.

Kaynak: Posta, Milliyet

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Takip kısmını çok fazla kullanmıyordum. Haberi görünce baktım ve bendede kapanmış artık :A
Bir kaç farklı özellik daha gelecekmiş. Onuda bizim medya duyurdu. Üşenmezsem ve tercüme etmeye vakit bulursam açarım belki :A
Bu arada ilkkez türkce kaynaktan teknoloji haberi açtım :eek: Daha az zaman alıyormuş :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Güzel özellikmiş, sevdim. :A Ve biraz da insanların gizemini arttırmasını sağlayan bir durum oluşacak. Takip ettiği kişinin neyi beğendiğini merak eden çok insan var sonuçta. :A Ama bu durum olaya gizem katacak. Ha ben üşengeçliğimden dolayı hiç bakmıyorum kim neyi beğenmiş diye ama olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Pek kullanmıyordum ama arada bakmak iyi oluyordu :(

• Güldürdün

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Hiç kullanmadığım özellik. Zaten çıktığından sonra herkes kendini frenliyordu, usturuplu şeyler beğeniyordu. :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Pek kullanmıyordum ama arada bakmak iyi oluyordu :(
Çok bir albenisi kalmamış gibi oluyor öyle evet :A
Güzel özellikmiş, sevdim. :A Ve biraz da insanların gizemini arttırmasını sağlayan bir durum oluşacak. Takip ettiği kişinin neyi beğendiğini merak eden çok insan var sonuçta. :A Ama bu durum olaya gizem katacak. Ha ben üşengeçliğimden dolayı hiç bakmıyorum kim neyi beğenmiş diye ama olsun. :A
Facebook gibi takip ettiğimiz listede gizlenilse daha iyi olacak :A
şu beğenmede herzaman göstermiyordu zaten. Bi bakiyom 4 hafta öncesi görünüyor ama yakın zaman değil. Yani çok sağlıkli sonuçları göstermiyordu zaten :A 2 günde bi baktığım oluyordu :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim takip ettiğim bir fransız model var mesela. Bu uygulama çıktığından beri her fotoğrafını beğenemiyorum. :A:J
Niyeki, beğendiğin için kızacak kişilermi var? Yada listende aile büyüklerimi var? :A
Gözün aydın ozaman :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çok bir albenisi kalmamış gibi oluyor öyle evet :A

Facebook gibi takip ettiğimiz listede gizlenilse daha iyi olacak :A
şu beğenmede herzaman göstermiyordu zaten. Bi bakiyom 4 hafta öncesi görünüyor ama yakın zaman değil. Yani çok sağlıkli sonuçları göstermiyordu zaten :A 2 günde bi baktığım oluyordu :A
Benim için önemi yok takip ettiğim listesinde kimin olup olmadığının. Gizlense de fark etmez diğer türlüsü de. :A Zaman karmaşası konusunda haklısın evet biraz saçmalık oluyordu bazen. He ben zaten kullanmadığım için yine önemi yok benim için. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir de İsveç'e gelişmiş ülkelerden derler. Adamlar yokluktan kimleri öğretmen yapıyor. :A:A
yani evet biraz yokluktan türkçe öğretmenliği yaptığım doğrudur :A Ama ama ben 'Öğretmen yönlendirme kitabı'nı kullanarak ders veriyorum, artı isveçce derslerinde türkçe anlatımla yardım ediyorum. Mesleğin o kısmı da mevcut

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.