Klasik How I Met Your Mother - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

How I Mer Your Father dizisi çıktı Hulu'da bilenler vardır, eleştiri yağmuruna da haliyle tutuldu. Dizinin sezon finali bölümüne Robin karakteriyle Cobie Smulders konuk oldu. Dizinin en yüksek puan alan bölümü olmasının sebebi de bu aslında ve dizideki en büyük olay.

Şöyle de bir görüntü var o bölümden:

861ecc30-a435-11ec-84c2-0332e9786c35_800_420.jpeg

@bazinga, @Tolstoyevski, @DarkLegenD, @mesmeso, @xdragxx, @Dosi ve diğer HIMYM izleyenleri.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

How I Mer Your Father dizisi çıktı Hulu'da bilenler vardır, eleştiri yağmuruna da haliyle tutuldu. Dizinin sezon finali bölümüne Robin karakteriyle Cobie Smulders konuk oldu. Dizinin en yüksek puan alan bölümü olmasının sebebi de bu aslında ve dizideki en büyük olay.

@bazinga, @Tolstoyevski, @DarkLegenD, @mesmeso, @xdragxx, @Dosi ve diğer HIMYM izleyenleri.
2 bölüm izledim sarmadı beni hiç...
Kaçıncı bölümde sezon finali yaptı ki :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Abi niye göz göre göre spoiler veriyorsun ki, onu anlamadım?
Forumda izleyeni olduğunu düşünmüyordum, hele de bu diziyi senin izlediğini hiç düşünmüyordum. Hani eski diziyi sevdiğin için, bu diziyi hiç sevmediğini ve izlemediğini düşünüyordum. :A Bu arada diziyi ben izlemiyorum ve sosyal medyada gördüğüm için ilgisini çeker eski diziden izleyenlerin diye paylaştım, spoiler diye düşünerek paylaşmadım. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Forumda izleyeni olduğunu düşünmüyordum, hele de bu diziyi senin izlediğini hiç düşünmüyordum. Hani eski diziyi sevdiğin için, bu diziyi hiç sevmediğini ve izlemediğini düşünüyordum. :A Bu arada diziyi ben izlemiyorum ve sosyal medyada gördüğüm için ilgisini çeker eski diziden izleyenlerin diye paylaştım, spoiler diye düşünerek paylaşmadım. :A
Ee düşün. :bilmem::bilmem:

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Neyse bir daha etikelemem seni (özellikle bu tarz konulara) ve hatta How I Met Your Father'la ilgili bir şey paylaşırsam, dizinin forumdaki en ateşli fanı olduğunu düşünüp spoiler butonuyla paylaşırım. :A
Spoilerı açık olarak paylaşmadığınız sürece bir sorun yok. 😃😃

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Disney+ yayınlarsa göz atarız en azından o bölüme. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Disney+ yayınlarsa göz atarız en azından o bölüme. :A
Disney Plus'ın Hulu içeriklerini yayınladığını düşünürsek muhtemelen görebiliriz. Bu arada Hulu içerikleri sadece Disney Plus'ta değil, BluTV'de de vardı. Yakın zamanda belki Hulu içeriklerini göremeyebiliriz orada belki de. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Disney Plus'ın Hulu içeriklerini yayınladığını düşünürsek muhtemelen görebiliriz. Bu arada Hulu içerikleri sadece Disney Plus'ta değil, BluTV'de de vardı. Yakın zamanda belki Hulu içeriklerini göremeyebiliriz orada belki de. :A
Bein Connect'te de var bir kısmı. The Great gibi. :A

Hepsini göremeyiz ama ciddi bir kısmını göreceğimize inanıyorum. Bu dizi de pek çok ülkede şu an Disney+'ta yayınlanıyor gördüğüm kadarıyla. :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bein Connect'te de var bir kısmı. The Great gibi. :A

Hepsini göremeyiz ama ciddi bir kısmını göreceğimize inanıyorum. Bu dizi de pek çok ülkede şu an Disney+'ta yayınlanıyor gördüğüm kadarıyla. :Z
Aynen, Bein Connect'te de var. Hatta Bein Connect anlık bile yayınladığı oluyor. Gerçi BluTV'nin de bu tarz bir dizisi var ama anlık konusunda Bein Connect daha iyi. Showtime dizisi Dexter'ın mini dizisini anlık yayınlamıştı mesela. Tabii sen daha iyi bilirsin, sevdiğin bir platform. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aynen, Bein Connect'te de var. Hatta Bein Connect anlık bile yayınladığı oluyor. Gerçi BluTV'nin de bu tarz bir dizisi var ama anlık konusunda Bein Connect daha iyi. Showtime dizisi Dexter'ın mini dizisini anlık yayınlamıştı mesela. Tabii sen daha iyi bilirsin, sevdiğin bir platform. :A
Bein Connect'in tek iyi yanı o zaten, haftalık dizileri. :A

BluTV'de haftalık yabancı dizi çok çok az. :( Aklıma gelen tek ünlü örnek Hulu dizisi Handmaid's Tale. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bein Connect'in tek iyi yanı o zaten, haftalık dizileri. :A

BluTV'de haftalık yabancı dizi çok çok az. :( Aklıma gelen tek ünlü örnek Hulu dizisi Handmaid's Tale. :A
Bein Connect'in dengesiz bir arşivi var nedense. Bir sezon var mesela, geri kalan on sezon yok. Bir dizi açıp izleyeceksin uzun soluklu, adı var ama tamamı yok. Çok saçma. :A

Aynen, BluTV'nin sanırım bir tek o dizisi var. Bir de Killing Eve var diye hatırlıyorum. Belki birkaç dizi daha vardır. En azından Netflix gibi uzun sürmüyor bir dizinin gelmesi. Yakın zamanda gelebiliyor. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga