Kanal D Hizmetçiler - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Anlık analizlerde çok seyirci çekmediği yönünde yorumlar okudum.
Diziyi izlemedim. Sadece sosyal medyada ki yorumlar bu yönde.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Twitter'da Makbuş'a cevap atmışsın bir de buraya yaz beğendin mi. :A @Özgür
İlk yarım saat izleyebildim yurtta, sonra dışarı çıktım ama izlediğim kadarıyla beğendim ben. :F Devamını izlemeyi düşünüyorum ama siz beğenmemişsiniz yorumlardan anladığım kadarıyla. Biraz karışık olmuş ama senaryosu bence kötü değil. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk yarım saat izleyebildim yurtta, sonra dışarı çıktım ama izlediğim kadarıyla beğendim ben. :F Devamını izlemeyi düşünüyorum ama siz beğenmemişsiniz yorumlardan anladığım kadarıyla. Biraz karışık olmuş ama senaryosu bence kötü değil. :A
Seni tenzih ediyorum ama dün akşam herkes de arkadaşı veya tanıdığı olduğu için Makbule Kosif'e sürekli övgü düzüyordu. Kadına böyle yaklaşılınca o da senaryo iyi mi olmuş kötü mü olmuş boşverir tabii. :A 6 kişinin kafa kafaya verdiği diziden daha iyi bir şey beklerdim. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Seni tenzih ediyorum ama dün akşam herkes de arkadaşı veya tanıdığı olduğu için Makbule Kosif'e sürekli övgü düzüyordu. Kadına böyle yaklaşılınca o da senaryo iyi mi olmuş kötü mü olmuş boşverir tabii. :A 6 kişininin kafa kafaya verdiği diziden daha iyi bir şey beklerdim. :(
Ben kötü bile olsa desteklerim çünkü tanıştığımda ne kadar iyi bir insan olduğunu gördüm. Ve dizi için verdiği emeğe de şahit oldum. Ama dediğin gibi yine de olmamış yerler vardı daha iyisini beklerdim. Oyuncular da beklentiyi çok yükseltti onun da etkisi var. Ama kimse yaptığı işe kötü demez. :A (Tuvana gibi dedim. :F)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben kötü bile olsa desteklerim çünkü tanıştığımda ne kadar iyi bir insan olduğunu gördüm. Ve dizi için verdiği emeğe de şahit oldum. Ama dediğin gibi yine de olmamış yerler vardı daha iyisini beklerdim. Oyuncular da beklentiyi çok yükseltti onun da etkisi var. Ama kimse yaptığı işe kötü demez. :A (Tuvana gibi dedim. :F)
İşte kadının kişiliği ve yaptığı işi ayırt edemedikleri için kadın farkına varamıyor. Dost acı söyler ve bu kadının da böyle bir durumda gerçekleri duymaya ihtiyacı var. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İşte kadının kişiliği ve yaptığı işi ayırt edemedikleri için kadın farkına varamıyor. Dost acı söyler ve bu kadının da böyle bir durumda gerçekleri duymaya ihtiyacı var. :A
Eleştiri kaldırabilen biri. :A umarım vardır çevresinde söyleyen birileri ama sektörde şunu fark ettim sadece Makbule için değil, yapılan iş kötü olsa bile kimse kimseye kötü demiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk defa bir romantik komedi izlemiştim bunun yüzünden günü değişti bitti belki cumartesi olsa da bitebilirdi. Finalsiz bittiğine sevindim