Hissikablelvuku Geri Dönüyor!

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,240
Puanı
1,061
HİSSİKABLELVUKU
Geri Dönüyor!

2014'te ilk bölümü yayınlanan ve büyük beğeni toplayan, ardından (forumu da bırakmamla) rafa kaldırılan Hissikablelvuku 3 yıl aradan sonra geri dönüyor!

Bu nicedir bekleyen yazıda adını bilmediğimiz, belki de hiçbir zaman öğrenemeyeceğimiz bir adamın hikayesi anlatılmakta. Yaşadıklarından sonra aklını kaybettiği şüphesiyle akıl hastanesine kapatılmış, 1 yıl boyunca orada kaldıktan sonra artık iyileştiği düşüncesiyle de taburcu edilmiş, 30’lu yaşlarında birisidir. İyileştiği düşüncesiyle salınsa da sağlıklı düşünebilen birisi değildir.
Nitekim, kullanması gereken ilaçları kullanmayı bırakmış, gitmesi gereken kontrolleri aksatmış bir insan.
Aylardır her gün akşama kadar evde kalıp neredeyse her gece sokaklarda yürüyen, sabaha karşı eve dönüp ancak uyuyabilen bir insan.
Yemek yemeyi bile aksatan, bütün o yardım eli uzatan tanıdıklarına, hatta o çok sevdiği kız kardeşine bile sert tepkiler verip çevresinden uzaklaştırmış bir insan.
Sevdiklerini kaybetmiş bir insan.
Sevgisini kaybetmiş bir insan.
İki çocuğu toprağa mahkûm olmuş bir insan.
İkinci ruhu, karısı yatağa mahkûm olmuş bir insan.
Her geçen gün hevesle ölümünü bekleyen bir insan.
İkinci ölümünü…

"İç monolog" ve "bilinç akışı" anlatım tekniklerininin kullanıldığı, duygularınızı harekete geçirecek bir hikaye
HİSSİKABLELVUKU
BİR KATİLİN HİKAYESİ
ÇOK YAKINDA!

Artık bildiğimiz/hatırladığımız Hissikablelvuku'dan çok daha farklı ve evrilmiş bir dizi ile karşınızdayım. Aslında buna bir dizi demek çok doğru olmayacak, daha çok hikaye demeyi tercih ediyorum. Bu nedenle diğer dizilerden/senaryolardan daha farklı bir şekilde yayınlayacağım. "Hissikablelvuku | 1. Sezon" konusu altında 1. sezon bölümleri tek tek ve alt alta yayınlanacak. Konu bütünlüğünü korumak ve bölümler arasında kopukluk olmasını engellemek için böyle olmasını uygun gördüm. Okuyunca siz de mantıklı bulacaksınız diye düşünüyorum. Bölüm olarak yorumlanacak bölümler pek yok tam olarak, sadece bölümlere ayrılmış bir hikaye var ortada. O yüzden bütün bölümlerin tek bir konuda olmasına karar verdim.
Daha fazla bilgi için: TIKLA (Açılmayanlar için 42. Mesaj)

Epey emek verdiğim bu işin forumda ilgi görmesi benim tek dileğim.

© 2017 Hissikablelvuku

Son düzenleme:
İlk bölüm ne zaman? 2-3 haftayanyayınlanır umarım

Konusuda guzelmis
10 gun icinde yayinlanirsa okuyup yorumlarim

Suan 3 misafir var bile
forum disindada ilgi gorecektir XanTier

@XanTier benim kanalda yayınlıyabilirmisin Pazartesi 20 de olabilir
Kanalsız olacak

İlk bölüm ne zaman? 2-3 haftayanyayınlanır umarım
Yarın desem inanır mısın?

8 9 bölüm yazılı bile, istediğim zaman yayınlarım. Yarın diye düşünüyorum.

Konusuda guzelmis
10 gun icinde yayinlanirsa okuyup yorumlarim

Suan 3 misafir var bile
forum disindada ilgi gorecektir XanTier
Teşekkür ederim. En geç 2 gün içinde yayınlamış olurum ilk bölümünü. Zaten yazılı epey bir bölüm.

Kolay gelsin, basarilar dilerim kardesim.
Desteklerinizi bekliyoruz

Hatırladığım kadarıyla oldukça farklı bir işti, hayırlı olsun
Bekliyoruz

Ben sana hep inandım assdsdafaa
tamam gece de yayınlasan kafi, sakin kafa iyi oluyor.

Ben sana hep inandım assdsdafaa
tamam gece de yayınlasan kafi, sakin kafa iyi oluyor.
Bilmem mi hiç

İstediğin zaman okuyabilirsin. Ama muhtemelen akşam ve gece gibi yayınlarım hep. Zaten tüm bölümler tek konuda olacak istediğin zaman oku ben hatırlatırım gerekirse

Sakin kafayla okunması gereken bir hikaye bence.

Hepsi tek sayfada mı olacak? Oyyy!! desene "sayfa yuklenmesi için" ömrümüzün baharı senin hikayede geçicek

Hepsi tek sayfada mı olacak? Oyyy!! desene "sayfa yuklenmesi için" ömrümüzün baharı senin hikayede geçicek
Konuyu okumadın mı?

Bütünlük için böyle olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Aceleye mahal yok, 3 4 saniye daha fazla beklemeniz ölüm getirmez. Sakin olmanız gerekli zaten hep. Okurken de sakin olmanız lazım

Evet paniğe gerek yok, sıraya gireyelim, itişmeden kakişmadan
hayır ben söyleyeyim de sonra şikayet gelince "o da öyle demişti" dersin

Evet paniğe gerek yok, sıraya gireyelim, itişmeden kakişmadan
hayır ben söyleyeyim de sonra şikayet gelince "o da öyle demişti" dersin
Bakarız olmadı 1. sezonu 2'ye 3'e bölerim. İlerleyişimize göre karar veririm. Ama tek tek yayınlamayacağım

Büyük bir heyecan merak ve özlemle bekliyoruz