Hilal Altınbilek "Karagül" Dizisinden Ayrılıyor mu?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bence bu sezon dönsün. Show TV'ye transfer olursa da eğer oradaki bölümlerde de Yavuz Bingol'ün kızı gelir. Konu akışı devam eder yani. Bir transfer olsun da önce. :A
Yani Dizi için daha iyi olur bence. :D Ama senin dediğin daha mantıklı.

Biz transfere girmeyelim yine ateşler yağdırmasınlar yine. :))

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yavuz'un kızını ben bekliyordum bu sezon ama olmayacak gibi
Daha o var, Ebru-Baran sırrı var, Sibel-Ayşe'nin sırrı var, Ayşe'nin babası da Kasım dışında biri olabilir konu akışı açısından yeni bir karakter gelebilir yani oradan da. O yüzden daha gelişecek bir sürü olay var...

Bir de Kendal'ın kardeşine bir eş adayı yazılabilir. Ben ilk Kasım olur diyordum ama o Sibel'i öğrendiği için otomatik olarak elendi. Yani dizi Show TV'ye geçerse senaryo açısından sıkıntı çekmez gibi bu saydıklarıma bakarsak ama bu saydıklarımı Avşar her birini bir sezonda ancak yapıyor... :bağır:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yani Dizi için daha iyi olur bence. :D Ama senin dediğin daha mantıklı.

Biz transfere girmeyelim yine ateşler yağdırmasınlar yine. :))
Hahah. Neyse yeni sezonu bekleyeceğim artık, bugünden sonra daha da Show ve Karagül'ü yan yana getirmeyeceğim. Yeni sezonda geçerse ben o zaman göreceğim Show ile Karagül'ün hiç bir bağlantısı yokmuş ya hani sözde. :F
Ben de Karagül konusunda Show adı geçmiyor diyordum tam. :)))
Pis Gani'de Fox'a geçsin, çok yakışır Fox'a. :X

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hahah. Neyse yeni sezonu bekleyeceğim artık, bugünden sonra daha da Show ve Karagül'ü yan yana getirmeyeceğim. Yeni sezonda geçerse ben o zaman göreceğim Show ile Karagül'ün hiç bir bağlantısı yokmuş ya hani sözde. :F

Pis Gani'de Fox'a geçsin, çok yakışır Fox'a. :X

İstemiyorum artık dış yapım kendi yapımlarımız yeter. :-)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Özlem karateri ölürse dizinin tadi kaçar bence
Ondan dolayi özlem in öleceğini sanmıyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zara85

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
129
Peki Narin artık konağa dönmeyecek mi :(

Döner kanimca yani bütün aile o resimde vardi bence sadece bir bölümlük bir olay. Bakalim neler olacak cok merak ediyorum bu bölümü. Oguzla da yakinlasma olacak mi öyle duymustum ama...

zara85

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
129
Ya Ö.C. daha dönmeyecek mi peki diziye? (b)
Benim duydugum dönecek denildi ama Murat kendisi dönmeden onun flashback sahneleri olacakmis ama Özcan Deniz oynayacak bu sahneleri. Sezon sonuna dogru da Murat geri dönecekmis. Bende yazanin yalancisiyim ama suan 32 yada 33. bölüm cekiliyor ama kendisi daha yok. Bekleyecez daha

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ayrılması en doğru ve en hayırlı karar olacaktır. :A

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Çıkarsa olmaz ki :( bir şeyler eksik olur Özlem'siz :( ama çıkmayacak çünkü Kasım ile işbirliği yapacaklar . Kasım demişti zaten kafaya alıcam Özlem'i diye :D Kasım , Özlem'i bir yerlerde saklıyada bilir...