'Hercai'de İki Şok Ayrılık! | ATV

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,445
Puanı
409
AB çok düştü artık final senaryosu yazılıyor bence ve oyuncular ayrılmaya devam edecek en azından umarım fanlar için mutlu bir son yaparlar yoksa yapımcı ve senarist rahat uyuyamaz

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,701
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
AB çok düştü artık final senaryosu yazılıyor bence ve oyuncular ayrılmaya devam edecek en azından umarım fanlar için mutlu bir son yaparlar yoksa yapımcı ve senarist rahat uyuyamaz
Yapımcı her ne kadar "final yok" dese de ben sezon sonunu göreceğini düşünmüyorum, hem senaryodan hem de bu ayrılıklardan dolayı.

Dediğin gibi fanları mutlu edecek bir şekilde 4-5 bölüm yazıp hikayeyi mutlu son ile bitirsinler, aksi takdirde yine final yapacaklar ama kendileri zararlı çıkacak.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,023
Puanı
710
Zümrüdüanka gibi pandemi sonrası bu da bozdu. Senaristler ara döneminde daha iyi yapmak için çalışacakları yere daha kötü yapmak için uğraşmış gibiler.
Hic ugrasmasaydi keske, sacma sapan seyler yaziyo oyuncu cikarmak cok sacmaa. Zumruduanka iyiydi sadece ara verdiği icin oyle oldu yine de heyecanı vardi bence Hercai de öyle ama heyecan var yeterli degil bu senaryo
------

Hercai'nin ekranlarda olmasi sana dert olmuş hadi git Hekimoglu ve Kirmizi Oda'yi ovmeye :A
Dizinin kendisinin de ekranlardan ayrılma vakti geldi daha fazla zorlamasınlar. :A

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Yapımcı her ne kadar "final yok" dese de ben sezon sonunu göreceğini düşünmüyorum, hem senaryodan hem de bu ayrılıklardan dolayı.

Dediğin gibi fanları mutlu edecek bir şekilde 4-5 bölüm yazıp hikayeyi mutlu son ile bitirsinler, aksi takdirde yine final yapacaklar ama kendileri zararlı çıkacak.

Bence görürüz emre
------

Zümrüdüanka gibi pandemi sonrası bu da bozdu. Senaristler ara döneminde daha iyi yapmak için çalışacakları yere daha kötü yapmak için uğraşmış gibiler.

Bu sezon bölümler çok iyiydi emre ama gelen spoiler herşeyi mahvetti

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,701
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hic ugrasmasaydi keske, sacma sapan seyler yaziyo oyuncu cikarmak cok sacmaa. Zumruduanka iyiydi sadece ara verdiği icin oyle oldu yine de heyecanı vardi bence Hercai de öyle ama heyecan var yeterli degil bu senaryo
Diziye devam etmediğim için bilmiyorum, eğer karakterin hikayesi yeni başladıysa (sosyal medyada öyle deniyor ve oyuncu da zaten Mardin'de yaza kadar duracağını demiş) çıkarmak çok saçma.

Zümrüdüanka yeni karakterler yüzüne bitti. Heyecan vardı, ama karakterler sevilmedi.
------

Bence görürüz emre
------

Bu sezon bölümler çok iyiydi emre ama gelen spoiler herşeyi mahvetti
Sosyal medya da spoiler veren sayfalar oluyor ama doğru mu dedikleri bilmiyorum izlemediğim için. Eğer doğruysa çok büyük bir sorun, hem heyecanı kaçıyor dizinin hem de revize ediyorlar sahneleri. :(

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Diziye devam etmediğim için bilmiyorum, eğer karakterin hikayesi yeni başladıysa (sosyal medyada öyle deniyor ve oyuncu da zaten Mardin'de yaza kadar duracağını demiş) çıkarmak çok saçma.

Zümrüdüanka yeni karakterler yüzüne bitti. Heyecan vardı, ama karakterler sevilmedi.
------

Sosyal medya da spoiler veren sayfalar oluyor ama doğru mu dedikleri bilmiyorum izlemediğim için. Eğer doğruysa çok büyük bir sorun, hem heyecanı kaçıyor dizinin hem de revize ediyorlar sahneleri. :(
Bazıları doğru çıkıyor bazılar çıkmıyor ama son bölümlerde bire bir çıkmaya başladı buda can sıkıcı ya
evet yeni başlamıştı AzGön çokta yakışmışlardı izlemek istiyorduk ya

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,701
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bazıları doğru çıkıyor bazılar çıkmıyor ama son bölümlerde bire bir çıkmaya başladı buda can sıkıcı ya
evet yeni başlamıştı AzGön çokta yakışmışlardı izlemek istiyorduk ya
Çekimler ucu ucuna gittiğinden revize etme şansları da yok, o olayın önüne geçmeleri gerek bir şekilde.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,306
Puanı
1,060
Bu iki oyuncu yakın zamanda en iyi oyuncu ödülü almıştı yurt dışında. Hatta konusunu açmıştım sanki:A
Şaşırdım çıkmalarına.

Bu arada evliler mi gerçekte? @Angelica sen bilirsin :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Bu iki oyuncu yakın zamanda en iyi oyuncu ödülü almıştı yurt dışında. Hatta konusunu açmıştım sanki:A
Şaşırdım çıkmalarına.

Bu arada evliler mi gerçekte? @Angelica sen bilirsin :A

Yok cnm evli değiller nişanlandılar evlenecekleri sıra ayrıldılar ama sanırım tam bilmiyorumda beraberlikleri devam ediyormuş :D