'Hercai' Final Yapıyor! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk 10 bölümü izlemiştim sadece, devam etmemiştim sonrasında. İzlediğim kadarıyla güzel bir işti, ama sonrasını bilemem. :D

Bu sezon hem pandeminin etkisi, hem yapılan değişiklikler (senarist, gün) kötü etkiledi. İlk sezonlarda aldığı oranları alamadı. Karar da şaşırtmadı, ama kanalın hazır yayına girecek işi olmadığı için sezon sonunu görse iyiydi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tamamda senaryoya elbette tepkimiz vardı ama ben en büyük sebepleri saydım bence büyük sebepler bunlar ve evet gün değişimeside bir sebep burda fanlar yapımcıyla inatlaştı diziye birgün kala yapımcıyla kavga edemezsin istediğin olmadı diye inatlaşamazsın ama bunu anlamadılar bende bunu anlatmaya çalıştım :Dbana göre bir çok seyirciye göre senaryo iyiydi yani
İlk defa bir dizide seyircinin, fanların suçlu olduğunu görüyorum. Ergen fanları ben de sevmem ama final olmasının en büyük sorumluları olmaları imkansız. Kusura bakma ama güldüm bu açıklamalarına. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İlk defa bir dizide seyircinin, fanların suçlu olduğunu görüyorum. Ergen fanları ben de sevmem ama final olmasının en büyük sorumluları olmaları imkansız. Kusura bakma ama güldüm bu açıklamalarına. :A

İstediğin kadar gülebilirsin no problem içimizde olmadığın için durumları bilmiyorsun o yüzden bu konuda yorum yapma derim ayrıca bak tek ben değilim yukarda @A. Poyraz Bilgin Ahmette benim dediğimi dedi o yorumu görmeden tek sen demen daha komik :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İstediğin kadar gülebilirsin no problem içimizde olmadığın için durumları bilmiyorsun o yüzden bu konuda yorum yapma derim ayrıca bak tek ben değilim yukarda @A. Poyraz Bilgin Ahmette benim dediğimi dedi o yorumu görmeden tek sen demen daha komik :A
Yine başladık yorum yapıp yapmayacağımıza karar vermene. Fandomda istediğin kadar sorun olsun bu reytingleri etkilemez. Çünkü sosyal medya ile reyting çok farklı şeyler. Neyse ben sabaha kadar konuşurum da bu konuda sen yorum yapma dedin. Zaten konuşsam da bir anlamı yok kafanda sebepler belli, kolay kolay değişmez. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Yine başladık yorum yapıp yapmayacağımıza karar vermene. Fandomda istediğin kadar sorun olsun bu reytingleri etkilemez. Çünkü sosyal medya ile reyting çok farklı şeyler. Neyse ben sabaha kadar konuşurum da bu konuda sen yorum yapma dedin. Zaten konuşsam da bir anlamı yok kafanda sebepler belli, kolay kolay değişmez. :D

Ay ona karışmıyorum istediğin kadar yorum yap yapımcıyla yapılan kavgaları falan diyorum sen onları görmedin diziyi demiyorum ya kafamda belli bir sebep yok hepsini saydım zaten :D