'Hercai' ABD'de Yayınlanacak! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
screenshot_2020-12-22-12-31-20-1-png.96833

ATV'nin sevilen dizisi Hercai'nin yurt dışı satışları devam ediyor!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali İlhan'ın oturduğu, başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Macit Sonkan'ın yer aldığı dizi yakında ABD'de yayın yapan Telemunda kanalında ekrana gelecek.

Yurt dışı dağıtımını ATV Distribution'un üstlendiği ve bugüne kadar 100'den fazla ülkeye satılan dizi bilindiği gibi 69. bölümüyle ekrana veda edecek.

Hercai yeni bölümüyle Pazar 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Ranini

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Satışı hala devam ediyor kanal devam ettirmiyor çıldırmamak elde değil

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Telemundo mantıklı bir hareket yapmış, türk dizilerinin Latin Amerika'da başarılarını hepimiz görüyoruz ve Telemundo ABD'de yaşayan Latin Amerikalıların TRT'si diyebiliriz, bu yüzden reyting açısından mantıklı bir karar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ABD'liler korona, seçimler derken çok zor dönemlerden geçtiler bir de bu zulmü çekmek fazla ağır olmaz mı. :A

• Güldürdün
Reactions: Klaus

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
ABD'nin yerel kanallarında yayınlanmıyor zaten diziler. Oradaki Meksikalı göçmenlerin vs izlediği İspanyolca yayın yapan kanallarda yayınlanıyor. Yoksa Amerikan halkının Hercai ile işi ne :A

Niye nesi varmış Hercainin yurtdışında daha çok izleniyor rekor kırıyor hatta :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gören de ABD'de ABC kanalında falan yayınlanıyor. :A Telemundo denilen kanal İspanyolca yayın yapan ve bizim dizileri alıp 'Telenovela' denilen Pembe Dizi olarak yayınlıyorlar. :A Bunu tüm yapımcılar Amerika'da yayınlanıyoruz vuhu diye satmaları ilginç bir strateji. :A

Tabi burada böyle diyorum ama başarılı sonuçlar aldığı gerçeğini değiştirmiyor bu. Bu kadar yerel bir hikayenin bir çok ülkede karşılık bulması beni şaşırtsa da dizilerin bu kadar ilgi görmesi sevindirici. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gören de ABD'de ABC kanalında falan yayınlanıyor. :A Telemundo denilen kanal İspanyolca yayın yapan ve bizim dizileri alıp 'Telenovela' denilen Pembe Dizi olarak yayınlıyorlar. :A Bunu tüm yapımcılar Amerika'da yayınlanıyoruz vuhu diye satmaları ilginç bir strateji. :A

Tabi burada böyle diyorum ama başarılı sonuçlar aldığı gerçeğini değiştirmiyor bu. Bu kadar yerel bir hikayenin bir çok ülkede karşılık bulması beni şaşırtsa da dizilerin bu kadar ilgi görmesi sevindirici. :D
Hayır sevindirici değil en azından bu dizi için. :A