Hepsi Grubu Yeniden Bir Araya Mı Geliyor?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Barişmaya bakarmısın :F:F
İnanılmaz bir gırtlağı var.
Şuan söylediklerinin hiçbiri samimi değil :A

Samimi roportajı cemrenin burada :A @sokak sanati @xBUGRAx @Harunnn60 @mrt-06

Gülçinin sesinden dolayı değil onun tarzında şarkılar denk düüştüğünden ön plana çıktını söylüyor gülçini basitleştiriyor sonra sunucuda ama herkes en iyi ses onda oldunu söylüyor biliyor diye sıkıstırıyor sonra suruyorlar :A Eren bişiler açıklıcak ama cemre oradan cimcikler gibi susturuyor kızı :A

• İlginç
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şuan söylediklerinin hiçbiri samimi değil :A

Samimi roportajı cemrenin burada :A @sokak sanati @xBUGRAx @Harunnn60 @mrt-06

Gülçinin sesinden dolayı değil onun tarzında şarkılar denk düüştüğünden ön plana çıktını söylüyor gülçini basitleştiriyor sonra sunucuda ama herkes en iyi ses onda oldunu söylüyor biliyor diye sıkıstırıyor sonra suruyorlar :A Eren bişiler açıklıcak ama cemre oradan cimcikler gibi susturuyor kızı :A
cimcik bölümünü göremedim de ortadaki kız çok kinli gibi :A Gruptada bişeye yaramıyor galiba:F Burda da mıkrofon tutuyor sadece:F:F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İnşallah sesleri sağlam duruyordur. :A Güzel şarkıları vardı gerçekten ama o dönemin en iyileriyle çalışıyorlardı. Döneceklerse yine arkalarında sağlam bir ekip olmalı ki şu sıralar Türk popunun halini düşününce ümitlenmemek lazım fazla. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kızı susturmalarına dedim abicim gerçekten cimcik sahnesinimi bekledin video boyunca :F :F :F @Harunnn60 @mrt-06 @xBUGRAx @Harunnn60

Gülçin bir pop albümü yapsın başka bişiye karışmasın :A
Gülçinciydim ama şu videodan sonra gerçekten Gülçin abartılıyor :A Yaptığı solo çalişmalarda da baskın sesi dinletmiyor :A Belki jazz yapsın o zaman tutar. Ama pop yapınca aralarda farklılık katacak vokal sese sahip. Tek sololuk sesi yok:A