Netflix Hellbound - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

h.jpg

Jiok

Tür:
Suç, Dram, Fantastik
Süre: N/A

Yönetmen: N/A
Senaryo: N/A

Oyuncular:
Yoo Ah-in
Jeong Min Park
Chase Yi

IMDb Linki

Puanlar:

Dizinin Fragmanı:

Dizinin Konusu:

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam,
ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.

Diziyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır.
Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
@The_Erinch'in gözüne ilişti dizi, şimdi buralar yorumlarıyla dolacak. :A
Aynen, listemde duruyordu işte.. Anca gözüme iliştiii.. Listemi nasıl değerlendireceğim konusunda sana hesap mı vereceğim be adammmm, dur en sevdiğim emojiyide koyam :bağır::bağır::bağır::bağır:

Aynen kendim çalıp kendim oynuyorum çoğu dizide ama @Tolstoyevski canım benim, hiçbir hit beklentisi olmadan, olabildiğince izlenmesede çoğu dizi yada filmi taşıyor buraya 😍😍😍😍

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen, listemde duruyordu işte.. Anca gözüme iliştiii.. Listemi nasıl değerlendireceğim konusunda sana hesap mı vereceğim be adammmm, dur en sevdiğim emojiyide koyam :bağır::bağır::bağır::bağır:

Aynen kendim çalıp kendim oynuyorum çoğu dizide ama @Tolstoyevski canım benim, hiçbir hit beklentisi olmadan, olabildiğince izlenmesede çoğu dizi yada filmi taşıyor buraya 😍😍😍😍
@Tolstoyevski en son Squid Game'i hiçbir beklentisi olmadan açmıştı, sonra patladı gitti. Kendisi de inanamıyordur. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Bu arada @Araf ilk yılımda bir dizi konusu açmıştım, kaldırılmıştı, nedeni söyleyem mi? 'İKİ KİŞİDEN FAZLA YORUM ALMAYACAK DİZİ KONUSU AÇILMAZ' bugüne kadar bunu kimin neden yaptığını öğrenemedim.
O yüzden hep birilerine rica ediyorum. Sağolsunlar kırmıyorlar.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada @Araf ilk yılımda bir dizi konusu açmıştım, kaldırılmıştı, nedeni söyleyem mi? 'İKİ KİŞİDEN FAZLA YORUM ALMAYACAK DİZİ KONUSU AÇILMAZ' bugüne kadar bunu kimin neden yaptığını öğrenemedim.
O yüzden hep birilerine rica ediyorum. Sağolsunlar kırmıyorlar.
Eskiden @bazinga diktatörlüğünü ilan etmişti falan diyormuşum. :A Eski zamanlar işte, yapacak bir şey yok. :A Şimdi Netflix söz konusu olunca kafadan bir sen ve @Tolstoyevski yorum yapacak olduğu için rahat rahat açılabilir. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
İlk iki bölümü bitirdim.
Ne çok bayıldım ne çok sıkıldım.

İnsanların (Dünyada günah işleyen) ne zaman öleceğini söyleyen bir Cehenemm Zebanisi belirip, saat ve gün veriyor...
O saat ve günde 3 tane zebani belirip o kişiyi yokediyor.

Ortada bunu keşfeden bir tarikat,bunu kullanan başka bir tarikat var.

Değişik bir dizi. 6 bölümmüş.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Diziyi demin bitirdim...

Ortada kaldı konu bana göre ama son sahne fazla şaşırtıcıydı...

İkinci sezonu gelir mi bilmiyorum izlenirliği önemli tabiki.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok güzel 6 bölüm olmuş. Ancak sonu havada kaldı bence bu sebeple 2.sezon olması muhtemel ama konu nasıl devam eder bilemem bu sebeple gelmeyedebilir bakalım. Güzel bir iş çıkmış. Hem sürükleyici, hem heyecanlı hem de gizemli bir iş. Bebeğe hüküm geldiğinde fena oldum ama sonu çok iyiydi. İzleyin. :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim. İlgi çekici tarafı var, ama oha dedirtecek bir dizi gibi gelmedi bana. İkinci bölüm de aynı tarzda devam ederse izlemem gibi devamını..

• Beğendim
Reactions: The_Erinch