Helena Paparizou - Μαύρα Γυαλιά | Klip

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
110,096
Puanı
1,060
İsveç ve Yunanistan asıllı sevilen yorumcu Helena Paparizou 'Μαύρα Γυαλιά' isimli şarkısını kliplendirdi.

İşte o klip:

yunanca ingilizce karışımı bişey olmuş ama güzel şarkı .. kadında güzel başkada ne istenirki :D

• Beğendim
Reactions: tekin
Buradan cevap vereyim.
Şarkıyı diyorsan İngilizce. Söyleyeni diyorsan Helena. O adam ile birlikte şarkı söylerlerdi. Sonra solo takıldı
niye ordaki soruya orda cevap vermedinki sorumu ordan oraya taşıyorsun bende şaşıyorum ne sorduğumu :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yok gerek yok. Fazlalaşınca taşıyorum :A
sildim bile geç kaldın:D ben artık eski ben değilim kurallara harfiyen uyuyorum büyükllerimi sayıyor küçüklerimi koruyorum artık dikkat ettiysen @Bully kazananına bile çatmıyorum:A o kadar mükemmel bir forum üyesi oldum, hanı benim boncuklarım pardon hanı benim favori üyeliğimnerde dosi ? niye favori değilim ben bir daha böyle kurallara uyum gösteren mükemmel üye bulamazsın vallahi beni kaçırma kapanın elinde kalıcam bu gidişle :F

neyse bir günün daha içine ettik yarın görüşmek üzere bay bay :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
sildim bile geç kaldın:D ben artık eski ben değilim kurallara harfiyen uyuyorum büyükllerimi sayıyor küçüklerimi koruyorum artık dikkat ettiysen @Bully kazananına bile çatmıyorum:A o kadar mükemmel bir forum üyesi oldum, hanı benim boncuklarım pardon hanı benim favori üyeliğimnerde dosi ? niye favori değilim ben bir daha böyle kurallara uyum gösteren mükemmel üye bulamazsın vallahi beni kaçırma kapanın elinde kalıcam bu gidişle :F

neyse bir günün daha içine ettik yarın görüşmek üzere bay bay :D
Bir gün bu konuyu konuşacağız. O gün bugün değil :A

Biraz iyileşme olduğunun farkındayım :A böyle uslu durmaya devam.

Görüşürüz