'Hekimoğlu'nda Sürpriz Değişiklik! | Kanal D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İkizler Memo Can'ı sezon finali olarak yayınlandıktan sonra ve Zalim İstanbul'u bitirdikten sonra kanaldan soğudum ben zaten. :A
İkizlere de ilk başlarda bakmıştım biraz iyi diziydi hafta sonu hem de. Zalım İstanbul'un çok fazla senaristi değişti bu diziyi bitirdi bence

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İkizlere de ilk başlarda bakmıştım biraz iyi diziydi hafta sonu hem de. Zalım İstanbul'un çok fazla senaristi değişti bu diziyi bitirdi bence
Zalim İstanbul'u senaryosu bitirdi zaten. :( Senaristler saçmaladıkça saçmaladı. İlk sezonda olduğu gibi hikaye yoktu.

İkizler ise kanalı zor döneminde geldi, hafta sonu zirveye taşıdı. Kanal ne yaptı? Benimle Söyle için harcadı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Gerekli24 sorun bence ne gününde, ne yönetmeninde. :A Sorun dizinin başlama saatinde...

1602866190097.png

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunu bende demiştim. Ayrıca pazar akşamı tekrarı çok iyi olurdu ancak kanal akıl edememiş. Öğretmen ve Menajerimi Ara bitince izleyicisi ilgi gösterirdi
Diğer diziler yarım saat ekrana gelmiş oluyor, ama Baraj ve Hekimoğlu yeni bölüme başlamamış oluyordu. Bence bu da bir sorun.

Kanal tekrarını dediğin gibi doğru düzgün vermiyor. Yeni Hayat ve Çatı Katı Aşk'ın tekrarı daha fazla maalesef. :(

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Diğer diziler yarım saat ekrana gelmiş oluyor, ama Baraj ve Hekimoğlu yeni bölüme başlamamış oluyordu. Bence bu da bir sorun.

Kanal tekrarını dediğin gibi doğru düzgün vermiyor. Yeni Hayat ve Çatı Katı Aşk'ın tekrarı daha fazla maalesef. :(
Pazar akşamı çok iyi olurdu ama o akşam Sadakatsiz koymuş. Öğretmen ve Menajerimi Ara izleyicisi dizisi bittikten sonra ilgi alabilirdi. Çatı Katı Aşk bitince gece 12 cumartesi gününe koymuş

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazar akşamı çok iyi olurdu ama o akşam Sadakatsiz koymuş. Öğretmen ve Menajerimi Ara izleyicisi dizisi bittikten sonra ilgi alabilirdi. Çatı Katı Aşk bitince gece 12 cumartesi gününe koymuş
Çatı Katı Aşk'ın kendi izleyicisi yok ki Hekimoğlu'nu izlesinler kanal değiştirmeden o bittikten sonra.

Sadakatsiz ile bir kaç hafta daha devam ederler gibi, şimdi ona güveniyor kanal. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çatı Katı Aşk'ın kendi izleyicisi yok ki Hekimoğlu'nu izlesinler kanal değiştirmeden o bittikten sonra.

Sadakatsiz ile bir kaç hafta daha devam ederler gibi, şimdi ona güveniyor kanal. :A
Tamam da o tuttu zaten mesele tutmayanı tutturma gündüz zaten tekrarı var defalarca çıkıyor bir pazar akşamı olmasa ne olur? :A

• Beğendim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860

Çatı Katı Aşk ı bitirsin hekimoğlu nu cumartesine alsın canım dizim