''Hekimoğlu'' Tekrar Bölümleriyle teve2'de

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
indir (1).jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi,
teve2'de tekrarlarıyla izleyici ile buluşacak.

Timuçin Esen, Okan Yalabık ,Ebru Özkan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı ve Kanal D'de toplam 51 bölüm yayınlanan ''Hekimoğlu'' dizisi tekrar bölümleriyle geri dönüyor.

''Hekimoğlu'' 5 Temmuzdan itibaren hafta içi her gün 16.15'de tekrarlarıyla teve2'de

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl and Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bu arada medikal dizi izleyebilir miyim bilmiyorum ama güzel hamle, izlemek isterim. Doktorlar da şükür şutlanmış artık, önümüzdeki yaz görüşmek üzere :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Dizi çok övülmüştü ve geçen yaz sahnelerinden izlediğim kadarıyla beğenmiştim. Medikal dizi biraz ağır gelir mi diye düşündüm ama şans vereceğim.
Dramı az komedisi çok diyelim :A tabi sağlam dram bölümleride var ama Hekimoğlu'nun her sahnesi keyifli. Eğlendiren kısmı bol olduğu için tüm bölümleri baştan sonra bıkmadan izledim, hemde gününde.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Dramı az komedisi çok diyelim :A tabi sağlam dram bölümleride var ama Hekimoğlu'nun her sahnesi keyifli. Eğlendiren kısmı bol olduğu için tüm bölümleri baştan sonra bıkmadan izledim, hemde gününde.
Bzç gibi ileriye sararak mı izledin? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Doktorlar bitiyor yerine başka doktor dizisi geliyor. :A Akasya Durağı, Çocuklar Duymasın gibi saçmasapan işler yerine böyle kaliteli yapımlar teve2'de yayınlansın işte şükür. :A

O kadar da abartılı bir sevinme durumu yok. Sadece denk geldikçe bakabilirim. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Doktorlar bitiyor yerine başka doktor dizisi geliyor. :A Akasya Durağı, Çocuklar Duymasın gibi saçmasapan işler yerine böyle kaliteli yapımlar teve2'de yayınlansın işte şükür. :A

O kadar da abartılı bir sevinme durumu yok. Sadece denk geldikçe bakabilirim. :)
Zaten sen aklıma geldin teve2'de dizi izlerken reklamını gördüm.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bzç gibi ileriye sararak mı izledin? :A
Hayır, Hekimoğlu'nun bir saniyesin bile atlamadım izlerken :A son senelerde Halka dizisinden sonra baştan sona izlediğim tek dizi oldu.
51 bölümde en fazla belki 5 bölümü müsait olmadığım için gününde izlememişimdir. Diğer bölümleri her Salı saatinde izledim.

• Beğendim
Reactions: Doğan and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060

İstemem, yan cebime koy. :D
------

Hayır, Hekimoğlu'nun bir saniyesin bile atlamadım izlerken :A son senelerde Halka dizisinden sonra baştan sona izlediğim tek dizi oldu.
51 bölümde en fazla belki 5 bölümü müsait olmadığım için gününde izlememişimdir. Diğer bölümleri her Salı saatinde izledim.
Season 8 Wow GIF by The Office

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Doğan

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Md yi izlemedin demek buna şans veriyorsun haaa bunu sen hakettin.
Ya onun sahnelerini izliyordum hatta bölüm bölüm izlemeyi düşündüm ama dizi izlemediğim döneme denk geldi. :A
------

Harika harika harika, arada olsun önemli değil :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Doktorlar'ın tüm bölümleri yayınlandı mı yoksa yarıda mı kesiliyor?

teve2'de verilmedi galiba Hekimoğlu hiç, iyi hamle.

• Beğendim
Reactions: Doğan