Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şaşırtmayan bir şekilde final de tamamiyle normal bir bölüm gibi ilerledi ama son 10 dakikada öyle güzel sahneler vardı ve sadece Ateş-Orhan-İpek üçlüsünü birlikte görmek bile o kadar güzeldi ki iyi ki bu diziyi izlemişim dedirttirdi. :bhr: Son (gerçekten son ama) dakikada üstü kapalı da olsa AtPek resmen çift oldu neyse ki. :Z Bu arada dijital göndermesi de gözlerden kaçmadı ama maalesef o işi unutalı çok oldu. :(

Diğer konuda daha detaylı yorum yaparım ama başta Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım ve finali göremeseler de Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay olmak üzere bizleri böyle güzel bir işe ortak eden tüm ekibe ne kadar teşekkür etsem az. Bu ekranlardan bir Hekimoğlu geçti ne güzel de geçti. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İyi hoş bölumdü ama finalle zerre alakası yoktu :A Sadece altta final yazıyor

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
E2QvNT2XoAIs_P-

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Çok sıradan bir final oldu. Kesinlikle daha iyi final yapılabilirdi. Bence yapım tercih etmedi. Şimdiden diyorum bu dizinin de Avlu ve Halka gibi bir kitlesi olacak. Ayda bir sürekli Hekimoğlu dijitale geçecek mi diye gazetecileri darlayacaklar. Keşke net bir final olsaydı da böyle gereksiz bir beklenti içine sokulmasaydı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok sıradan bir final oldu. Kesinlikle daha iyi final yapılabilirdi. Bence yapım tercih etmedi. Şimdiden diyorum bu dizinin de Avlu ve Halka gibi bir kitlesi olacak. Ayda bir sürekli Hekimoğlu dijitale geçecek mi diye gazetecileri darlayacaklar. Keşke net bir final olsaydı da böyle gereksiz bir beklenti içine sokulmasaydı.
Ohoo şimdiden başladılar bile. :A Bölümdeki dizi sahnesi, bu paylaşım ve en sondaki yazı bir şeyler ima ediyor ama beklentiye girmeyeceğim Avlu'dan yeterince ders aldık. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ohoo şimdiden başladılar bile. :A Bölümdeki dizi sahnesi, bu paylaşım ve en sondaki yazı bir şeyler ima ediyor ama beklentiye girmeyeceğim Avlu'dan yeterince ders aldık. :(

İşte bu çok saçma. Boşuna hayranları umutlandırmaya gerek yok. Kimse bu diziyi dijitale almaz. Televizyonda güzelce izledik ve bitti. Benlik sıkıntı yok ama yapım ve senarist kafasına büyük sıkıntı aldı. Sürekli darlayacaklar onları.

• Üzücü
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşte bu çok saçma. Boşuna hayranları umutlandırmaya gerek yok. Kimse bu diziyi dijitale almaz. Televizyonda güzelce izledik ve bitti. Benlik sıkıntı yok ama yapım ve senarist kafasına büyük sıkıntı aldı. Sürekli darlayacaklar onları.
Evet çünkü zaten orijinali olan ve sosyal medya kitlesi az olan bir işi ne yazık ki dijitalde olmaz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Evet çünkü zaten orijinali olan ve sosyal medya kitlesi az olan bir işi ne yazık ki dijitalde olmaz
Ya en iyi ihtimalle sadece fragmanı milyon izlense belki bir ihtimal olurdu ama dijitalde bu kadar az izlenmesi olan bir yapımı kimse dijitale almak istemez.
------

O kadar çok House'tan bahsettim ki 4. sezondan tekrar başlayasım geldi. Hekimoğlu'nu severek izleyenler mutlaka o diziyi izlesin ya. Dünyanın en iyi dizilerinden biri olabilir. Sizi temin ederim Hekimoğlu'nu çabucak unutacaksınız. Aşağıya bir tane klip ve iki tane dizinin en güzel sahnelerinden videolar koyuyorum. Eğer ilginiz varsa izlemenizi isterim. Hatta House'a başlarsanız oradan sizinle sohbette etmek isterim.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ya en iyi ihtimalle sadece fragmanı milyon izlense belki bir ihtimal olurdu ama dijitalde bu kadar az izlenmesi olan bir yapımı kimse dijitale almak istemez.
------

O kadar çok House'tan bahsettim ki 4. sezondan tekrar başlayasım geldi. Hekimoğlu'nu severek izleyenler mutlaka o diziyi izlesin ya. Dünyanın en iyi dizilerinden biri olabilir. Sizi temin ederim Hekimoğlu'nu çabucak unutacaksınız. Aşağıya bir tane klip ve iki tane dizinin en güzel sahnelerinden videolar koyuyorum. Eğer ilginiz varsa izlemenizi isterim. Hatta House'a başlarsanız oradan sizinle sohbette etmek isterim.

Sınavım bitsin yazın izlemeyi düşünüyorum ben

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ranini.tv için şöyle bir yazı hazırladım merak ediyorsanız bakabilirsiniz. :Z

@Dosi @Gerekli24 @mesmeso @seyfullXh
Güzel olmuş ranini de editör veya böyle yazılar yazıyor musun

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Halka ve Avlu'nun sosyal medyada güçlü bir kitlesi var, Hekimoğlu'nun o kadar yoktu ya da millet ilk sezondan sonra kaçtı :A :A Dijitale geçeceğini sanmam ama en azından final gibi final yapabilirlerdi :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Halka ve Avlu'nun sosyal medyada güçlü bir kitlesi var, Hekimoğlu'nun o kadar yoktu ya da millet ilk sezondan sonra kaçtı :A :A Dijitale geçeceğini sanmam ama en azından final gibi final yapabilirlerdi :(
Kesinlikle katılıyorum. Hekimoğlu dijital için hiç kimseye umut vermedi. Bir dizinin reytingleri kötü olabilir ama en azından internette de kitlesi olmalı. Fragmanlar bile 500 bini zor görüyordu. Sırf azınlık istiyor diye kimse dijitale böyle bir işi almazdı.