'Hekimoğlu' Dijitale Mi Geçiyor?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1617348143728.png

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Hekimoğlu' dijitale mi geçiyor?

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay'ın yer aldığı dizinin sezon sonunda Kanal D ekranlarında final yapacağı açıklanmıştı. Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, ''Çoğunluk, 'Dijital ortamda devam etsin' diye yazmıştı. Galiba istedikleri olacak gibi görünüyor. Olay taze, görüşmeler var. Hatta bir tane çok net. Yani ‘Hekimoğlu’ büyük olasılık dijitalde olacak.'' açıklamasıyla dizinin sevenlerini heyecanlandırdı.

'Hekimoğlu' dizisinin akıbeti ve hangi dijital platforma geçeceği önümüzdeki günlerde netleşecek.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Kaliteli bir iş genel olarak, dijitalde devam etmesini isterim. House'un daha çoook hikayesi var zaten...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ömer Özgüner, Karga Seven Pictures'dan dijitale değil TV'ye proje yapmak istediği için ayrılmıştı. Bu diziyi dijitalde devam ettirecekse niye ayrıldı?

• İlginç
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Güzel haber dijitale geçerse net izlerim :Z güzel kaliteli olur

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Oha gerçekten şaşırdım. Fanlar bir süredir böyle istiyordu ama daha önce final yapan hiçbir dizinin (adı Jet Sosyete değilse) dijitale geçmediğini düşünürsek Hekimoğlu'nun kaderi de farklı olmaz sanmıştım. O yüzden bu kadro harcanmayacaksa ve üstüne üstlük böşüm süreleri 45-50 dakikaya düşecekse inanılmaz sevinirim. Açıkçası Exxen'de olacağını düşünüyorum öyle olursa Acun herkesten büyük hayır duası alır. :A Bekliyoruz gelişmeleri. :Z

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ömer Özgüner, Karga Seven Pictures'dan dijitale değil TV'ye proje yapmak istediği için ayrılmıştı. Bu diziyi dijitalde devam ettirecekse niye ayrıldı?
Aradan bir yıl geçti, sektörde değişim sürekli devam ediyor. Şu an tüm yapımcılar dijitale proje hazırlıyor neredeyse, doğal olarak hazırlıyorlardır. Yine TV ağırlıklı olarak aralarda dijitale proje yapılması bence güzel gelişme. :X

Yakında yapımların iki kola ayrılacağını, bir kolun TV'ye diğer kolunun tamamen dijitale ağırlık vereceğini düşünüyorum. Örneğin Y şirketi Y Yapım adıyla TV'ye ağırlık verecek, Ynet adıyla da dijitale ağırlık verecek. Böylece daha orijinal, daha sağlam işler de izleriz. Ayrım olması önemli, uzmanlık farklı. Dijitale yaptığın projeyle TV projesi aynı değil, çok farklı dünya...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Harika bir haber. Ben Blu Tv olacak diye düşünüyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Böyle bir şey olacaksa Blu TV'de yayınlanır yüksek ihtimal. Orijinali gibi 42 dakika bölümler gelmeyecekse de dijitale geçmenin bir anlamı olmaz.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oha gerçekten şaşırdım. Fanlar bir süredir böyle istiyordu ama daha önce final yapan hiçbir dizinin (adı Jet Sosyete değilse) dijitale geçmediğini düşünürsek Hekimoğlu'nun kaderi de farklı olmaz sanmıştım. O yüzden bu kadro harcanmayacaksa ve üstüne üstlük böşüm süreleri 45-50 dakikaya düşecekse inanılmaz sevinirim. Açıkçası Exxen'de olacağını düşünüyorum öyle olursa Acun herkesten büyük hayır duası alır. :A Bekliyoruz gelişmeleri. :Z
Ben Exxen ihtimali en düşük bulduğum ihtimal ben de dijital isteğinin boş çaba olduğunu düşünüyordum ben hâlâ ümitli de değilim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben Exxen ihtimali en düşük bulduğum ihtimal ben de dijital isteğinin boş çaba olduğunu düşünüyordum ben hâlâ ümitli de değilim
Netflix ve BluTV'nin bir yıllık planları, hazırlayacağı projeler çoktan bellidir o yüzden hızla bir sürü dizi yaptığını düşünürsek Exxen en olası görüneni. Ben de kesinleşmeden sevinmeme taraftarıyım ama Twitter'da fanlar şimdiden bayram etmiş bile. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İzlemesem bile devam etmesini istediğim bir iş ama ben dijitale geçeceğini düşünmüyorum açıkçası. Böyle kitlesi çok dizilerin sanki gönülleri olsun diye bu tarz haberler yapılıyor gibi geliyor bana.

Avlu da dijitale geçmişti güya ama hala ses seda yok. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
İzlemesem bile devam etmesini istediğim bir iş ama ben dijitale geçeceğini düşünmüyorum açıkçası. Böyle kitlesi çok dizilerin sanki gönülleri olsun diye bu tarz haberler yapılıyor gibi geliyor bana.

Avlu da dijitale geçmişti güya ama hala ses seda yok. :A
Halka da dijitale geçiyor unutma. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Twiiterde tt yapılmıştı seslerini duyurmuşlar helal olsun valla tebrik ediyorum tüm fanlarını :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Halka da dijitale geçiyor unutma. :D
Mesajı paylaşmadan onu da yazmıştım Avlu'nun yanına ama sonra yapımcının geçenlerde başlayacağını duyurduğunu hatırlayınca sildim. :A

Bu tarz şeyler izleyicinin öfkesini bir nebze dindirmek, gazını almak için yapılıyor gibi geliyor bana. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan and mesmeso

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Televizyonda "Ücretsiz ve halka açık olarak" 4 rating alamayan dizi.. "Paralı ve Herkese kapalı Platformda" mı izlenecek miş 🤦‍♂️

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem