HBO Max, Xbox One ve PS4'e de Geliyor!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Warner Media'nın 27 Mayıs'ta öncelik olarak ABD'de yayın hizmetine başlatacak olduğu dijital stream servisi HBO MAX, aynı zamanda Xbox One ve PlayStation 4 konsollarına da gelmeye hazırlanıyor!

C67E0335-1280-4BB7-BE08-5F6237BB8EA1-1536x1536.jpeg

Game of Thrones ve The Sopranos gibi kült diziler dahil olmak üzere bütün HBO dizilerinin yer alacağı; Friends, The Big Bang Theory, Rick and Morty gibi sayısız unutulmaz dizinin ve yüzlerce filmin de yer aldığı ve daha şimdiden 10.000 saati aşkın içeriğin hazır bulunduğu HBO Max, 27 Mayıs Çarşamba günü ABD'de ilk kez kullanıma sunulacak. ABD dışındaki ülkelerde ise başta Latin Amerika ve Avrupa'nın bir kısmı olmak üzere öncelik olarak halihazırda HBO hizmetlerinin ve ortaklık anlaşmalarının olduğu ülkelerde 2021 senesi bitmeden yayına girmeyi hazırlanan HBO Max, 2023'e kadar dünya geneline yayılmayı hedefliyor.

Stream servis piyasasına HBO Max ile hızlı bir giriş yapmak isteyen Werner Media, aynı zamanda Microsoft ve Sony ile HBO Max'in Xbox One ve Playstation 4 platformlarına kurulması konusunda anlaşmaya vardı. Normal aylık ücretin 14.99 Dolar olduğu HBO Max, bu iki platformdan ilk aylara özel 3 dolarlık indirimle 11.99 dolardan abonelik hizmetine başlayacak.

hbo-max-ps4-1.jpg

Yayın hizmetine başlayacağı gün olan 27 Mayıs 2020 tarihinde Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına da gelecek olan HBO Max uygulamasının aynı zamanda aşağıdaki platformlarda da aynı tarihte erişime açılması bekleniyor:

• iOS (iPhone, iPad)
  • Apple TV
  • Mac/PC
  • Samsung TVs

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Olması gereken olmuş. PS, oyun oynamanın dışında dizi/film veya başka herhangi bir platformdan içerik izleyebilme açısından inanılmaz kolaylık sağlıyor.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçen günkü konuda demiştim yaparlar diye ve anında yapıyor olmaları müthiş. İnşallah Türkiye'ye de gelirler hemen.

İlk etapta Digitürk'ten çektikleri içerikleri ve yeni başlatacakları orijinal içeriklerini yayınlasalar bile yeter. :(

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen günkü konuda demiştim yaparlar diye ve anında yapıyor olmaları müthiş. İnşallah Türkiye'ye de gelirler hemen.

İlk etapta Digitürk'ten çektikleri içerikleri ve yeni başlatacakları orijinal içeriklerini yayınlasalar bile yeter. :(
GoT'u tv ekranında yeniden izlemek ve Sopranos'a başlamak konusu aklımı çelmeye başlasa da Lost gelmediği sürece zor duruyor, zaten 2 seneden erken gelmezler gibi Türkiye'ye tıpkı Netflix'in ilk zamanları gibi.

Konsollara Çarşamba günü gelecek ama ilk etapta sadece Amerika'da mi yayınlanacak emin değilim fakat tüm dünyada yayınlanması lazım, eğer öyle bir şey olursa 7 gün ücretsiz denemesini yapmış oluruz :A

• Beğendim
Reactions: bazinga