HBO Duyurdu, The Last Of Us'ın Televizyon Dizisi Geliyor!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
last-of-us-desktop-wallpaper002.jpg

Hollywood Reporter’ın özel haberine göre 7 yıl önce Playstation 3’te çıkışını yapıp ardından Playstation 4 için yenilenmiş sürümüyle tekrar piyasaya sürülen, çıktığı dönemden bu yana sayısız ödül kazanmış efsane Playstation oyunu The Last of Us, Chernobyl‘in yapımcısı Craig Mazin ve oyunun yapımcısı Neil Druckmann’ın birlikte kaleme alacağı bir televizyon serisine dönüşüyor.

Dizinin başrolleri veya çıkış tarihiyle alakalı bir bilgi henüz bulunmuyor.

The Last of Us, Amerika’da bir virüs salgını sonucu insanların çeşitli türlerde zombilere dönüştüğü, kıyamet sonrası bir dünyada geçen ve üçüncü kişi bakış açısından oynayan bir konsol oyunudur. Joel, bu dünyada hayatta kalmayı başarmış bir kaçakçıdır. Oyunda ise Ellie isimli bir kızı kıtanın bir bölgesinden öbürüne sağ salim ulaştırma görevi bir şekilde kendisine kalmıştır. Korku ve gerilim dolu bir yolculuk hikayesi olan The Last of Us’ta hem Amerika’dan geri kalanlara, hem de Joel ve Ellie’nin arasında gelişen hikayeye tanık oluyoruz.

Bu arada The Last Of Us Part 2 çok yakında PS4'te!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Muhteşem bir haber. Oyunun etkisini veremez şüphesiz ama HBO işi olmasından dolayı yine de umutluyum. Eğer hakkını verirlerse TWD filan bunun yanında çok basit kalır :A
Yinr bugün modun yerinde. :A 2014 ayarlarına dönüş yaptın. :A

Aaa bence çok abartılan bir oyun geliyor nedense bana. :A 2012 de TWD 'nin oyunu çıkmıştı orada da baba-kız ilişkisi vardı, bu oyunda da 2013'te de baba kız ilişkisi var :A @Forumdash izlese oda hak verirdi bana :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yinr bugün modun yerinde. :A 2014 ayarlarına dönüş yaptın. :A

Aaa bence çok abartılan bir oyun geliyor nedense bana. :A 2012 de TWD 'nin oyunu çıkmıştı orada da baba-kız ilişkisi vardı, bu oyunda da 2013'te de baba kız ilişkisi var :A @Forumdash izlese oda hak verirdi bana :A

Last of Us kült haline gelmiş efsanevi bir oyundur, bunu tartışmaya dahi gerek görmem zaten ne kadar ses getiren ünlü bir oyun olduğunu söylemeye gerek yok :A 2.si çıkana kadar 1.oyunu bir kez daha baştan sona elden geçireceğim nasılsa bedava verdiler ama tabi çatışma sahneleri biraz sıkıyor insanlarla insanlar arasında olan, TWD’de de en sevmediğim kısım buydu.

Bu yeni gelecek dizi eğer ABC, Show Max, Skyf ayarında bir kanalda olsaydı hiç umudum olmazdı ama HBO’dan bahsediyoruz, üstelik Çernobil’in yönetmeni çekiyormuş o yüzden beklenti üst düzey olacak ve büyük ihtimalle de dönemine damga vuracaktır, TWD’den daha kaliteli bir yapım bekliyorum TWD gibi sürekli insan-insan ilişkilerine,dramına, entrikalarına yer verilmezse çok. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Last of Us kült haline gelmiş efsanevi bir oyundur, bunu tartışmaya dahi gerek görmem zaten ne kadar ses getiren ünlü bir oyun olduğunu söylemeye gerek yok :A 2.si çıkana kadar 1.oyunu bir kez daha baştan sona elden geçireceğim nasılsa bedava verdiler ama tabi çatışma sahneleri biraz sıkıyor insanlarla insanlar arasında olan, TWD’de de en sevmediğim kısım buydu.

Bu yeni gelecek dizi eğer ABC, Show Max, Skyf ayarında bir kanalda olsaydı hiç umudum olmazdı ama HBO’dan bahsediyoruz, üstelik Çernobil’in yönetmeni çekiyormuş o yüzden beklenti üst düzey olacak ve büyük ihtimalle de dönemine damga vuracaktır, TWD’den daha kaliteli bir yapım bekliyorum TWD gibi sürekli insan-insan ilişkilerine,dramına, entrikalarına yer verilmezse çok. :A
Şu TWD'nin oyununu da bir oynamadın he. :A Aslında çok sürükleyici ve başrolde ki kız çok tatlı :A Neye inat yaptın anlamadım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu TWD'nin oyununu da bir oynamadın he. :A Aslında çok sürükleyici ve başrolde ki kız çok tatlı :A Neye inat yaptın anlamadım :A
Bölümlü oyunları tek tek almak pahalıya geliyor, toplu indirim dönemine de denk gelmedim pek gerçi birinci bölüm ücretsizmiş galiba demo niyetine :A Edit: Yok değilmiş 29 TL kim verecek bir bölümlük oyuna onu :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bölümlü oyunları tek tek almak pahalıya geliyor, toplu indirim dönemine de denk gelmedim pek gerçi birinci bölüm ücretsizmiş galiba demo niyetine :A Edit: Yok değilmiş 29 TL kim verecek bir bölümlük oyuna onu :A

Pahalanmış cidden, eskiden ucuzdu. :A Sen bu oyunu oynarken nasıl bir senaryo koyarsın acaba ortaya. :A Entrikaya yer vermezsin ama eminim :A ben yasak aşk bile yaşamıştım :A @Çiğdem çıldırmıştı. :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şimdi @Forumdash bana inat olsun diye ilk bu oyunu izler. :A
Ben bu oyunu yeğenimle izlediğim anlatmiştim TWD oyununu önerirken bana:F O konuda @Çiğdem bacıma da önermiştim. Ben bunu izlerim hatta tamamlayayım.

Kız kayıp mı olmuştu ne olmustu yıllar geçip adam yaşlanmıştı en son hatırladiğim bu :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İndirime düşse de alsam şu oyunu. Bedavayken kaçırmak büyük salaklıktı. :D Geçen ay da The Sims 4 geldi diye sevinmiştim kütüphaneye ekleyene kadar ay bitmiş. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oyununda müthiş bir hikaye anlatımı mevcut, bu yüzden oyunu birebir dizi yaparlarsa net bir şekilde beklenti altı kalacaktır. Dizisi ya aynı evrende geçen farklı bir konuyu/hikayeyi anlatmalı, ya da oyunun hikayesine sağlam yan parçalar/yan hikayeler eklemeli.

İşin içerisinde HBO olduğu için umutluyum açıkçası, kesin belli bir standartın üzerinde olacaktır. Craig Mazin de Chernobyl sonrası kendisine dair beklentileri yükseltti. Bakalım bekliyoruz...