Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ej4jE4KXkAEuBKn

Hazal Kaya'nın yeni dizisi ve partneri belli oldu!

Aşk-ı Memnu', 'Adını Feriha Koydum', 'Maral: En Güzel Hikayem' ve 'Bizim Hikaye' gibi dizilerde yer alan başarılı güzel oyuncu Hazal Kaya, iki yıl aranın arından televizyon ekranlarına geri döneceği geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturacağı 'Oasis' uyarlamasında yer alacak olan Kaya'ya Buğra Gülsoy eşlik edecek.

Oasis uyarlaması yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bekliyordum bu haberi. :Z Zaten Buğra ve Hazal'ın takipleşmesinden sonra sosyal medyada da beraber oynayacaklar haberleri yapılıyordu. :Z Medyapım ve FOX işbirliği güzel projeler imza attı. :A

Bu Oasis konudaki Oasis değil. Medyapım'ın birkaç yıl önce haklarını satın aldığı Japon dizisi. @Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cansu Dere ile görüşülen dizi için açılmış, o zannetmiştim. :A Bahsedileni bulamadım. :bilmem:
Evet daha önce Cansu ile görüşülmüştü hatta açıklamıştı Fatih Aksoy ama o konuda da yanlış yazılmış. :A Zaten o konuda bir dizi Türk televizyonları için ütopik olur.

İngilizce konusu var. Oasis/A Love Story diye geçiyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
ohaaa. benim dizim geliyor. Tutacağını düşünüyorum çünkü sağlam bir iş geliyor.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Burak Deniz'den sonra attan inip e*eğe binme durumu olmuş. :A Ben yakıştıramadım.

FOX bu kadar diziyi nereye sığdıracak acaba eski Kanal D olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hazal Kaya'da kendini Medyapım'dan kurtarıp Ay Yapım'a dönemedi bir türlü.

• Olmamış
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burak Deniz'den sonra attan inip e*eğe binme durumu olmuş. :A Ben yakıştıramadım.

FOX bu kadar diziyi nereye sığdıracak acaba eski Kanal D olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hazal Kaya'da kendini Medyapım'dan kurtarıp Ay Yapım'a dönemedi bir türlü.
Medyapım varken Ay Yapım da neymiş. :A Devri geçti artık Ay Yapım'ın. :A Yeni yetmelerle ergenlere oynayan diziler yapıyorlar artık. :A Baksana yaz dizisi bile yaptı. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Cansu Dere ile görüşülen dizi için açılmış, o zannetmiştim. :A Bahsedileni bulamadım. :bilmem:
Konuda adını söylemeyeceğim biri Hazalın ay yapımla anlaşması gerektiğini söylemiş.Ay yapımın son zamanlarda Çukur dışında tutan bir işi var mı Allah aşkına :A
Med > Ay yapım

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy