Hatayspor 3-0 Galatasaray | Süper Lig 20-21 Sezonu - 32.Hafta Maçı

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
FB yenilince sizin tayfa hemen beliriyor konularda. Şimdi kimse birşey demiyor :A bence sende kendini yorma. 1e karşı 2-3 zor oluyor. Kendimden biliyorum. Beni az kızdırmıyordunuz önceki senelerde :A

O konuda haklısın benden başka GS adına savaşan yok gibi bir şey artık, biraz da onun savaş hissi. :A
------

Sen konu değiştirmeye devam et :A Hatay'dan 3 yiyorsanız hala Fenerbahçe konuşuyorsun sıkıntının hangi tarafta olduğu belli.
Hee ordaki 19.şampiyonlukta 10-11'e çamur attıysan attım de ona göre cevabım olacak çünkü.
Yahu burada sabahtan beri GS adına yazıp dururken iyi de biz FB adına bir şey deyince mi sıkıntı sahibi olduk yapma etme :A

Yorumuna ve vicdana kalmış, net bir şey demeye lüzum görmüyorum...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hatay sahadan sildi Galatasaray'ı. Mohamed hayalet gibiydi sahada ikinci yarı Falcao kat kat iyiydi ondan. Genç oyuncu romantikliği var iyi ki. :A Sağlıklı bir Falcao varsa Falcao oynar her türlü.

Hatay takım oyununu çok iyi oynayan bir ekip Boupendza'nın yokluğunu hiç aramadılar. Hatta zaman zaman Boupendza'nın bencilliği ile zarar bile verdiği oluyordu. Son haftalarda düşüşteydi Hatay ama GS imdadna yetişti tıpkı Ankaragücü ve Rize'nin imdadına yetiştiği gibi. Çıkış yakalamak isteyen bir takım için GS ile oynamak büyük fırsat valla. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O konuda haklısın benden başka GS adına savaşan yok gibi bir şey artık, biraz da onun savaş hissi. :A
------

Yahu burada sabahtan beri GS adına yazıp dururken iyi de biz FB adına bir şey deyince mi sıkıntı sahibi olduk yapma etme :A

Yorumuna ve vicdana kalmış, net bir şey demeye lüzum görmüyorum...
Burada kimse şike olaylarına girmedi yalnız.
Siz 96-00 dönemlerine bakın o zaman. Biz çok şükür hiçbir takım kadrosunu atmaktan çekinmiyoruz sizin gibi. Siyaset yasak olmasa yazarım daha ama gerek yok.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Neyse. Geçmiş olsun. Önümüzdeki haftalarda aynı durum olur umarım :A

Bu arada konuyu kaptığım an kaybedeceğinizi hissettim ama böyle bol gol beklentim yoktu :A
Şaka maka lige çoktan havlu atmıştık, acaba bir umut var mı diyorduk fakat yokmuş o yüzden teşekkür ederim biz de havlu atanlar kulübüne ulaştık. :A

Bundan sonraki maçlar daha rahat geçecektir bizim adımıza, nasılsa lig bitmiş sorun yok. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şaka maka lige çoktan havlu atmıştık, acaba bir umut var mı diyorduk fakat yokmuş o yüzden teşekkür ederim biz de havlu atanlar kulübüne ulaştık. :A

Bundan sonraki maçlar daha rahat geçecektir bizim adımıza, nasılsa lig bitmiş sorun yok. :A
Henüz bir şey bitmedi :A GS herzaman sürpriz yapmayı sever. Bir kaç ard arda puan kaybı daha harika olacak :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Burada kimse şike olaylarına girmedi yalnız.
Siz 96-00 dönemlerine bakın o zaman. Biz çok şükür hiçbir takım kadrosunu atmaktan çekinmiyoruz sizin gibi. Siyaset yasak olmasa yazarım daha ama gerek yok.

Neyse yorgan gitti kavga bitti yani lig gitti artık, maçın sıcağı sıcağına iyi geldi stres attık karşılıklı ama konu konuda kalsın, yarına zaten pek bi kaos olmaz Fener 3-5 atacağı için. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Neyse bundan sonra Galatasaray'a saldırırken daha çok bel altı vururum 2.malzeme de geldi elime. Fener'e 2.kez şikeci iması yapıldı bundan sonra Galatasaray'a da yapılır sıkıntı yok. Bana nasıl gelinirse öyle :A
------

Neyse yorgan gitti kavga bitti yani lig gitti artık, maçın sıcağı sıcağına iyi geldi stres attık karşılıklı ama konu konuda kalsın, yarına zaten pek bi kaos olmaz Fener 3-5 atacağı için. :A
Yok ben açık açık diyorum burada kalmayacak.
Normal bir şekilde tartışılsa burada kalırdı. O mesajın Fener'in 4.yıldızı ne zaman gelecek ya şeklinde olsa da. Ama 19.şampiyonluğu ne zaman görecez acaba diyerek Fenerbahçe'ye şikeci demiş oldun ve bundan sonra da benden bu tarz bel altı mesajlar gelecek.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Manchester City EPL tarihininin en büyük, en görkemli takımıdır, bu olağanüstü apayrı bir konu.

GS'de tüm stoperler sakatlansa ve o bölgede Taylan + Etebo, onların önünde de Arda + Feghouli + Emre Kılınç oynasa ne olur sence? Takım ligi kaçıncı sırada bitirir?
@Sherlock bu mesajı Emre Özcan'a e-mail olarak atsam beni yanında çırak olarak işe alır mı?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Normal bir şekilde tartışılsa burada kalırdı. O mesajın Fener'in 4.yıldızı ne zaman gelecek ya şeklinde olsa da. Ama 19.şampiyonluğu ne zaman görecez acaba diyerek Fenerbahçe'ye şikeci demiş oldun ve bundan sonra da benden bu tarz bel altı mesajlar gelecek.
Rize dörtlemiş, Hatay üçlemiş... Gelen giden şamar oğlanı yapıyor GS'yi. 59 öncesi şampiyonluklar meselesinde de bize karşı hiçbir şekilde karşımızda duramayıp rezil oluyorlar her gün. Bunun vermiş olduğu agresiflik ve büyük üzüntüyle şike iması da yapar başka şey de söyler, boşver. Ben olsam forumdan uzaklaşırdım bu tarz ağır yenilgiler alınca ve bu tarz mesajlar atmazdım. Fenerbahçe'ye şike yaptı iması yapan bir adamın da moderatör olarak kalmaması lazım onu da söylim.

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Rize dörtlemiş, Hatay üçlemiş... Gelen giden şamar oğlanı yapıyor GS'yi. 59 öncesi şampiyonluklar meselesinde de bize karşı hiçbir şekilde karşımızda duramayıp rezil oluyorlar her gün. Bunun vermiş olduğu agresiflik ve büyük üzüntüyle şike iması da yapar başka şey de söyler, boşver. Ben olsam forumdan uzaklaşırdım bu tarz ağır yenilgiler alınca ve bu tarz mesajlar atmazdım. Fenerbahçe'ye şike yaptı iması yapan bir adamın da moderatör olarak kalmaması lazım onu da söylim.
Son kısım fazla abartı olmuş. Okadar da değil :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tabi şike imaları hoş değil. Ama futbol konularında eskisi kadar katı kurallar yok forumda da. Bizim zamanımızda benim 90+10da 3lük atarlar mesajı bile kışkırtıcı kabul ediliyordu :A Bi kere evden çıkarken acil konu açtım. Kadro aldığım yer 6s yazdı diye linç yemiştim..
Neyse Tolsto forum içinde görevini iyi yapan bir mod. Ama işte böyle ağır yenilgilerde denmeyecek şeyler deniyor bazen.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Neyse bundan sonra Galatasaray'a saldırırken daha çok bel altı vururum 2.malzeme de geldi elime. Fener'e 2.kez şikeci iması yapıldı bundan sonra Galatasaray'a da yapılır sıkıntı yok. Bana nasıl gelinirse öyle :A
------

yazdığım skor nasıldı galatasaray hatay maçına

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hiç de değil bence. Tabii benim haddime değil karışmak ama fikrim bu yönde. Bir başka yönetici Galatsaray'ı bir terör örgütü ile ilişkilendirse aynısını derdim.
Forumun en çalışkan ve işini çok iyi yapan yöneticilerinden.
Şuan senle tabiki konuyu tartışmayacağım ama böyle bir fikrin varsa en fazla rapor edersin. Konularda bunu tartışmamız zaten doğru değil.
Artı daha önce dillendirdik, yenilen bir takım taraftarının üzerine gidilince tartışmalar alevlenebiliyor.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Forumun en çalışkan ve işini çok iyi yapan yöneticilerinden.
Şuan senle tabiki konuyu tartışmayacağım ama böyle bir fikrin varsa en fazla rapor edersin. Konularda bunu tartışmamız zaten doğru değil.
Artı daha önce dillendirdik, yenilen bir takım taraftarının üzerine gidilince tartışmalar alevlenebiliyor.
Biz üzerimize gelindiğinde Galatsaray'a bu tarz şeyler ima etmedik ama istesek ederdik. İstesem Galatasaray'ı bir terör örgütü ile ilişkilendiremez miyim sanki? Neyse Fenerbahçe'ye şike yaptı iması yapsın ama üzgün olmasına verelim. Katılmıyorum hiç ama siz bilirsiniz tabii.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Biz üzerimize gelindiğinde Galatsaray'a bu tarz şeyler ima etmedik ama istesek ederdik. İstesem Galatasaray'ı bir terör örgütü ile ilişkilendiremez miyim sanki? Neyse Fenerbahçe'ye şike yaptı iması yapsın ama üzgün olmasına verelim. Katılmıyorum hiç ama siz bilirsiniz tabii.
Dediğim gibi raporlanan durumlar değerlendirilip gereken neyse yapılır. Sen onu deyip bir başkası rapor edip sorun olursa ya ogün şu bu denmemeli :A
Şuan Tols'u rapor et diyormuşum gibi oluyor sanki :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dediğim gibi raporlanan durumlar değerlendirilip gereken neyse yapılır. Sen onu deyip bir başkası rapor edip sorun olursa ya ogün şu bu denmemeli :A
Şuan Tols'u rapor et diyormuşum gibi oluyor sanki :A
Onun yöneticilikten atılmasını istediğini herkes biliyor zaten, saklamana gerek yok. :) (???)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi