ATV Hatasız Kul Olmaz - Dizi Yorumları

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1480493_893997277292650_5452181674906903153_n.jpg

'Hatasız Kul Olmaz' başlıyor!

Ertan Saban, Ekin Türkmen ve Murat Han'ın başrolde yer aldığı 'Hatasız Kul Olmaz' dizisi, bu akşam 20.00'de başlıyor. Dizinin yapımcılığını Sinegraf'tan Osman Sınav üstleniyor. Ferda Eryılmaz senaryoyu yazıyor; Yasin Uslu yönetmenliği üstleniyor. 'Hatasız Kul Olmaz' dizisi, Mustafa Kutlu'nun 'Zafer Yahut Hiç' eserinden esinlenerek çekiliyor. Yepyeni dizi 'Hatasız Kul Olmaz', bu akşam 20.00'de ilk bölümüyle ATV'de!

'Hatasız Kul Olmaz' dizisiyle ilgili yorumlarınızı, fragman vb. şeyleri bu konu altında paylaşabilirsiniz.​

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1. Bölüm Fragmanı

Dizinin başlamasına son yarım saat kaldı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Dizinin karakterleri çok iyi roman uyarlaması olduğu çok belli ediyor kendini. Ama bir saat geçti asıl konu ne anlaşılmıyor. Tabi ayetli tanıtım sevismelli giriş olmadı yakışmadı Osman sınava.

Diyaloglari uzun zamandır izlediğim en iyi dizi ama hala bu dizi niye çekilmiş pek anlamadım

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dizinin karakterleri çok iyi roman uyarlaması olduğu çok belli ediyor kendini. Ama bir saat geçti asıl konu ne anlaşılmıyor. Tabi ayetli tanıtım sevismelli giriş olmadı yakışmadı Osman sınava.

Diyaloglari uzun zamandır izlediğim en iyi dizi ama hala bu dizi niye çekilmiş pek anlamadım
osman sınav işini bilir aga anlarsın yakında
sevişmeli giriş yakışmamış harbiden

@takas aga sen izliyor musun?
hayır aga yeni geldim 1 saati kaçtı

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
osman sınav işini bilir aga anlarsın yakında
sevişmeli giriş yakışmamış harbiden

hayır aga yeni geldim 1 saati kaçtı
Aga 70 dakika oldu aşktan başka bisey yok. Sanki ara bölüm gibi çekmişler hiç başlangıç gibi değil

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
mafya mı :D aga illa izleteceksin bana inşallah ciddi ve sağlam bir dizi olmuştur denk gelirim zaten bol bol tekrar verirler bi göz atacam
Amerikan senaryo tekniğine göre hazırlanmış yerel ogelerle süslenmiş komedi ağırlığı biraz fazla olan bir dizi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Amerikan senaryo tekniğine göre hazırlanmış yerel ogelerle süslenmiş komedi ağırlığı biraz fazla olan bir dizi
Osman Sınav gerçketen çok büyük bir usta işini bilir mutlaka güzel bir dizidir
zaten dizilerinin hepsinde komedi unsuru mutlaka vardır

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Osman Sınav gerçketen çok büyük bir usta işini bilir mutlaka güzel bir dizidir
zaten dizilerinin hepsinde komedi unsuru mutlaka vardır
Evet kurtlarda da bu amerikan senaryo tekniğini bire bir uygulamisti. Ama çok beğendiğimi soyleyeyem mafyanın işlediği cinayeti bulacaklar falan filan pek sürükleyici olacağını sanmam. zaten kurtlar da ilk sezon o kadar yüksek reyting almamıştı. Kurtları yükselten derin yapıdan bilgi vermesiyle oldu. Ben bu amerikan formatinin her dizi de tutacağını düşünmüyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Evet kurtlarda da bu amerikan senaryo tekniğini bire bir uygulamisti. Ama çok beğendiğimi soyleyeyem mafyanın işlediği cinayeti bulacaklar falan filan pek sürükleyici olacağını sanmam. zaten kurtlar da ilk sezon o kadar yüksek reyting almamıştı. Kurtları yükselten derin yapıdan bilgi vermesiyle oldu. Ben bu amerikan formatinin her dizi de tutacağını düşünmüyorum
olayı nereye bağladın aga ya :D vadide öyle şeyler olmadı zaten cinayet bulmak falan alakası yok :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
olayı nereye bağladın aga ya :D vadide öyle şeyler olmadı zaten cinayet bulmak falan alakası yok :D
İçerik olarak değil teknik olarak diyorum bir tane rehber(aslan bey ) Bir tane komedi aksiyon ağırlıklı karakter(cakir) bir tane asil aksiyon adamı (polat) bir duygusal sahneler için de aşk vs.. Bu karakterlerin bir aynısı bu dizide var. Çakır rolünde komedi ve aksiyon ağırlığı Ertan saban da. polat rolünde polis müdürü murat Han.. Aslan bey rolünde belediye başkanı araya burda bol aşk serpiştirilmiş

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dün Ertan Saban ve Ekin Türkmen için baya izlemeye çalıştım ama çok kötü çekilmiş dizi beğenmedim.

Konu çok darma duman.Dizi olayların tam ortasından başlayınca katlanamadım kapattım açıkçası.:D

Yolu açık olsun.:D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Her şey Ferit'in Amerika'dan İznik'e 6 yıl sonra gelmesiyle başlıyor. Entrikalarla dolu bir hikâye olacağı baştan sona belli ediyor kendini. Ferit'in gelmesi adeta kasabaya yıldırım gibi düşüyor. Hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağı da belli oluyor. Kurulu düzen bozulacak.

Ertan Saban'ın rolüne uyum sağladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Karakteri psikopat ve psikopat tiplemesine en uygun oyunculardan biri kendisi. Diğer yandan Murat Han da uyumluydu karakterine. Diğer karakterleri o kadar da çok göremedik ilk bölümde.

Farklı bir tarz. Çekim farklı, diyaloglar iyi ve ortaya iyi bir iş çıktığını söyleyebilirim. Dizinin ilk bölümü akıcıydı ve olaylar geliştikçe gelişti. Son sahne ile ne üzerine gidileceği de netliğe kavuşmuş oldu. İlerleyen bölümlerde anlatılmak istenenin daha iyi anlaşılacağını düşünüyorum.

vavkul

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Bugün

- 11:20'de ATV'nin magazin programı Dizi TV'de Hatasız Kul Olmaz dizisine yer verilecek. Kamera arkası görüntüleri, oyuncu röportajları vb

- 12:35'de 1. bölümün tekrarı var.

- 20:00'da 2. bölüm (yani yeni bölüm) yayınlanıyor. Bu bölüm, Osman Sınav'ın çektiği ilk bölüm...