Hasan Can Kaya'nın Yeni Filmi 'Çok Aşk' Vizyona Giriyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
3610910_a1d959faa9025511559a9547ebff7717.jpg

Yeni sezonun merakla beklenen filmlerinden Çok Aşk vizyona giriyor.

Hasan Can Kaya'nın senaryosunu kaleme aldığı ve başrollerini Büşra Pekin, Uğur Yücel, Şebnem Sönmez, Barış Yıldız, Berkan Şal, Bahtiyar Engin ve Ege Aydan'la paylaştığı, yapımcılığını NuLook Productions'ın, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği, 24 Şubat'ta vizyona girmesi planlanırken deprem nedeniyle ertelenen film, bu cuma izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir yandan hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken bir yandan da hayatının aşkının kalbini kazanmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Coşkun, en büyük hayali komedyen olup film yapmak olan genç bir adamdır. Abisi İrfan ile korsan film satarak geçimini sağlayan Coşkun’un yaşamı, hayatının aşkı olan Ayla ile karşılaşmasıyla bambaşka bir hal alır. Senaryo yazıp, en büyük tutkusu olan sinema ile ilgili hayallerini gerçekleştirmeye çalışan Coşkun aynı zamanda Ayla’nın da gönlünü kazanmaya çalışır.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
380
Puanı
104
Aboneligim var, *gelirse izlerim. Ama iyi bir hikaye çıkmasından ümitli değilim.
gelmis bile :)

yonetmen bu tur isler de populer bi isim.
-filmi , *janra'si ve tarzi baglaminda goz onune alarak izleyip yoruma dokecegim.

cok kisa suren *giris sahnesini (siyah beyaz panaromik) ozellikle begendim, beklemiyordum bu sekil bir giris.

zaten, tanitimlar ilk ciktigindan beri,
(ugur yucel hayrani oldugumdan) izleyeceklerim listem de yer aliyordu . :bhr:

iyi seyirler dilerim.

Son düzenleme:

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
380
Puanı
104
cok ask filmini , dedigim gibi - izledim.

filmin giris sekansi cok kisa olsa da, siyah beyaz secim ve gecisle hosuma giden bir acilis di.

filmde kara mizah ,absurd durumlara basrol ve cevresi dolayli baslangictan sona kadar yolculuk ettik.
ozellikle ugur yucel renk katmis yer aldigi tum sahnelerde....
diger usta isimler de sahnelerini tasimislar.ege aydan film yapimcisi rolunde keyifliydi izlemesi , bahtiyar engin kayinpeder rolunde, ,sebnem sonmez anne rolunde ,berkan sal rolu -filmle ilgili bi dukkani vardi sanirim . (b)

baris yildiz ise filmde -abi rolunu- dogal oynamis. tatli atismalar guzeldi...isler gucler,kardes payi sahneleri izliyorum sandim.... :p
kendisini -familya dizisinden sonra tekrar -ugur yucel ile ayni projede gormek guzel oldu... komedi ve benzer turev dizi,film icin izlemesi eglenceli begendigim yeteneklerden.

ben filmde ozellikle - muziklere bayildim, fazla kaliteli secimler vardi.
belirtmeden gecmek istemedim - misal sunun gibi ;
ustad cahit berkay'in melodilerine filmde bir kac kez yer verildi yanilmiyorsam. sultan filmi nin melodisi kulagim yaniltmadiysa yer verildi.

farkli janralar da parca secimlerinden diger hatirladiklarim ;

# seni kimler aldi .filmde parcayi baska biri soyluyor sanirim...
# sorma ne haldeyim...
# deli et beni...
# kemani tatyos efendi - gamzedeyim deva bulmam....

ve daha nice leziz parcalari tekrardan duymak guzel oldu........

puanim : 10 / 6

iyi seyirler dilerim.

@Hobbit , @ömer karataş , @Angelica , @AhmetBayram
sevgili hobbit izlemisti :) ,var mi baska izleyen ,yorum okuyalim . :bhr:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Güzel film. Kara mizah dönem dönem tercih ediyorum. Konuşanlar müptelası olduğum için filmi beğendim. Sinemada izlemiştim.Sana puanım 9 kanka.

• Harika
Reactions: Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
380
Puanı
104
Güzel film. Kara mizah dönem dönem tercih ediyorum. Konuşanlar müptelası olduğum için filmi beğendim. Sinemada izlemiştim.Sana puanım 9 kanka.
merhabalar sevgili @RüzgarGülü ,

filmi begenmene memnun oldum.

filmde begendigin ,begenmedigin noktalar nelerdi ?

muzikleri ,parca secimleri ve dogal istanbul - resmen filmin onune gecmis,iyi anlamda. bayildim......

dogru mu bilmiyorum - netflix de ilk siraya cikmis deniliyor. bayagi izlenmis, hasan can kaya adina sevindim. ugur yucel'i komedi isin de tekrar gormek ayri bir keyifdi.... keske daha cok sahnesi olsaydi diye de dusundum. ukte kaldi .

iyi bayramlar.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: RüzgarGülü

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
merhabalar sevgili @RüzgarGülü ,

filmi begenmene memnun oldum.

filmde begendigin ,begendigin noktalar nelerdi ?

muzikleri ,parca secimleri ve dogal istanbul - resmen filmin onune gecmis,iyi anlamda. bayildim......

dogru mu bilmiyorum - netflix de ilk siraya cikmis deniliyor. bayagi izlenmis, hasan can kaya adina sevindim. ugur yucel'i komedi isin de tekrar gormek ayri bir keyifdi.... keske daha cok sahnesi olsaydi diye de dusundum. ukte kaldi .

iyi bayramlar.
Filmde doğallık gözüme çarptı. Cok saçma aşk filmi değildi. Güldürürken düşündürdü. Mekanlar çok güzeldi. Hayallerinin peşinden gitmesi zaten başlı başına çekti.

• Beğendim
Reactions: Dante