Harunnn60'ın Fav10'da 6. Yılı!

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İyi ki foruma üye olmuşsun kankacım. Forumun gerçekten olmazsa olmazısın. İşlerinin yoğun olduğu 3-4 günde de bunu daha da net anladık. Sensiz forum olmuyormuş. Adet yerini bulacak inşallah.:bhr: Umarım uzun uzun yıllar yine forumda devam ederiz.:bhr:
Yaa. :D senle iyi anlaşıyoruz ve kolay kolay herkese video yapmam. Ama sen hak ediyordun.

Destekleri unutmayacağım. Sensiz de olmaz bu forum. :(

• Harika
Reactions: sokak sanati

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa öncelikle çok ama çok cici bir konu @kerem :bhr::bhr::bhr:

Ben foruma geldikten sonra aktif olmaya başlamıştı @Harunnn60 çünkü okulu internet sıkıntısı falan yanı biz foruma ikimizde aynı dönemde geldik sayılırız ve 6 yıldır dolu dolu bir arkadaşlığımız dostluğumuz var kendisiyle :bhr: Ben yeri geldi savundum korudum oyeri geldi korudu savundu çok şey paylaştık 6 yıl yanı Harun o dönem 16 ben 22 civarları şimdi daha olgunlaştık burada bir ömür paylaşıyoruz inş nice 6 yıllara ve aramızda olmaya devam edersin :bhr::bhr::bhr:

Sana hediyem hatırlarsın @Harunnn60 :Z:Z:Z

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Harunnn60 and kerem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa öncelikle çok ama çok cici bir konu @kerem :bhr::bhr::bhr:

Ben foruma geldikten sonra aktif olmaya başlamıştı @Harunnn60 çünkü okulu internet sıkıntısı falan yanı biz foruma ikimizde aynı dönemde geldik sayılırız ve 6 yıldır dolu dolu bir arkadaşlığımız dostluğumuz var kendisiyle :bhr: Ben yeri geldi savundum korudum oyeri geldi korudu savundu çok şey paylaştık 6 yıl yanı Harun o dönem 16 ben 22 civarları şimdi daha olgunlaştık burada bir ömür paylaşıyoruz inş nice 6 yıllara ve aramızda olmaya devam edersin :bhr::bhr::bhr:

Sana hediyem hatırlarsın @Harunnn60 :Z:Z:Z
Çok teşekkür ederim :Z

Ben şimdi 22 oldum, senin foruma geldiğin yaştayım Vayyy ve zaman ne çabuk geçiyor :(

Şu son günlerde daha bir kıymetini anladım :(

• Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Beni tehlikeli yerlere çekmeye çalışıyorsunuz sanırım. :A İkinizle de kötü anılarım var, beni bitirme planları yapıyor olabilirsiniz. :eek:
Daha yeni anladı. :A @Harunnn60

Amacımız seni kandırıp bir mağaraya götürüp orada sana işkence çektirdikten sonra seni öldürüp hiçbirşey olmamış gibi geri gelmek. :A