Hangi Türk Filmi Dizi Oluyor?

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden biri olan Dila Hanım diziye uyarlanıyor.

Başrollerini efsane çift Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın oynadığı Dila Hanım Necati Cumali'ye ait olup, telif hakkını satın alan Gold yapım diziyi Star TV için çekecek.
[/FONT]

[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Karadağlı Rıza karakterini Mehmet Aslantuğ'un oynayacağı dizinin kadın başrol oyuncusu için flaş bir isme teklif götürüldüğü öğrenildi.

Sevgi, kin, düşmanlık, gelenekler ve törelerin baskısına rağmen güçlü bir aşk hikayesinin işlendiği eseri Zülfüf Yücel senaryolaştıracak.

Dizi önümüzdeki yaz yazlarında Bodrum Milas'ta çekilmeye başlanacak.

[/FONT]

Mehmet Aslantuğ iyi bir seçim ama kadın oyuncu da çok önemli. Gold Film, İffet'in başarısından sonra film uyarlamalarına ağırlık verme kararı almış olmalı. :)

Hande Subasi olacak diyorlardi bir zamanlar.. Bakalim Mehmet Aslantuga kim eslik edecek. :)

Türk filmlerini dizileştirme işlemleri tuttukça devam ediyor ki dahada devam edecek gibi gözüküyor. Farklı projelere imza atmak yerine, eski projeleri dizi olarak canlandırmak bana biraz saçma geliyor. Neyse umarım iyi bir dizi olur. :)

tutacağını zannetmiyorum.başrol kötü

bu dila hanımı pastel film satın almıştı hatta kanalıda tnt diyolardı.. şimdi gold film diyolar ayrıca mehmet aslantuğun adı özel hastahaneyle vurgun mevsiminde de geçiyordu..

Türk filmlerini dizileştirme işlemleri tuttukça devam ediyor ki dahada devam edecek gibi gözüküyor. Farklı projelere imza atmak yerine, eski projeleri dizi olarak canlandırmak bana biraz saçma geliyor. Neyse umarım iyi bir dizi olur. :)

Yaratıcılık ölünce insanlar kolay yola sapıyor.

Filmi hiç duymadım, İffet kadar etki yapmaz büyük ihtimalle.