Hangi Hollywood Filmi Seni Anlatıyor?

@destere @xemrexxx banada @BesaleT gibi yüzüklerin efendisi çıktı
ama bana daha çok uyuyor :F:F:F

Senin sınavın Hüküm Dağı'ndan büyük: Hem çok çeşitli, hem de girift... Ama en büyük mücadelen kendi iradenle. Bu mücadelede, nice koçyiğitler yere serildi, hey gidi! Ancak sen hem Aragorn kadar doğuştan lider, hem Gandalf kadar bilge, hem de Frodo kadar dirayetli olduğun için, bu irade sınavından AA ile geçecek, kötülüklere en güzelinden "You shall not pass" çekeceksin! 5. günün şafağında doğuda seni bekliyoruz. Hadi!.. :)
bu tesadüfi çakışmadan sonra @BesaleT in yerinde olsam istifamı verip forumu terkederdim :))

@destere @xemrexxx banada @BesaleT gibi yüzüklerin efendisi çıktı
ama bana daha çok uyuyor :F:F:F

Senin sınavın Hüküm Dağı'ndan büyük: Hem çok çeşitli, hem de girift... Ama en büyük mücadelen kendi iradenle. Bu mücadelede, nice koçyiğitler yere serildi, hey gidi! Ancak sen hem Aragorn kadar doğuştan lider, hem Gandalf kadar bilge, hem de Frodo kadar dirayetli olduğun için, bu irade sınavından AA ile geçecek, kötülüklere en güzelinden "You shall not pass" çekeceksin! 5. günün şafağında doğuda seni bekliyoruz. Hadi!.. :)
hobbitsin ya ondandır :F

Bence Büyük Lebowski yerine Garfield çıkmalıymış.
evillol.gif
Lo belki garfield holywood filmi değildir (b) :)
Ama film tam beni anlatiyor izleme listeme (daha az önce olusturdum listeyi ) ilk sıradan ekledim filmi :Z