Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Bakalım hangi yapımcılar reyting ve paraya, hangileri insan sağlığına önem veriyor. Bu günler iyi bir sınav olacak.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Çukur stoklu gitmiyor aksine o haftanın bölümü zar zor yetişiyor bakalım ne yapacaklar pazartesi yarışı çok kızışmıştı inşallah ara vermez sağlıkla çeksinler (ya da tüm ptesi işleri ara versin)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Çukur stoklu gitmiyor aksine o haftanın bölümü zar zor yetişiyor bakalım ne yapacaklar pazartesi yarışı çok kızışmıştı inşallah ara vermez sağlıkla çeksinler (ya da tüm ptesi işleri ara versin)
Çukur'un yeni sezonda devam edeceği belli zaten reytingi düşmesin diye herkes kendini riske atıp bölüm çekmekle mi uğraşsın. Reytingler düşer yükselir bunlar insan sağlığından önemli değil.
Kesinlikle, kimin ne olduğu ortaya çıkacak. :)
ATV'deki dizilerden (Çukurova hariç) bekliyorum ben. Hele Osman Sınav tarzı açgözlü yapımcılar hayatta vermez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,004
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Reytingin düşmesi mi önemli, yoksa o dizide çalışan, oynayan kişilerin sağlığı mı? Reyting zaten düşüyor, artıyor. O yüzden her dizinin şüphesiz ara vermesi lazım!