Hande Yener'in 20. Yıl Albümünde Kimler Var?

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
fft371_mf33050336.jpeg

İlk albümünü 2000 yılında yayınlayan Hande Yener, profesyonel müzik hayatının 20'nci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Sürpriz bir albümle karşımıza çıkacağı konuşulan Yener'in albümünde kimlerle çalışacağı yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Bu albümde son dönemde çalıştığı Devrim Karaoğlu, Ümit Kuzer ve Misha başta olmak üzere Edis, Turaç Berkay, Mabel Matiz, Fikri Karayel, Kalben, Altan Çetin gibi isimler yer alacak.

• Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Umutluyum bu albümden. 2019, Hande Yener için kötü bir yıldı. Kuş ve Krema’nın tutmayışını anlayabilsem de Aşk Tohumu kesinlikle hak ettiği değeri görmedi. İnşallah 20. yıla özel güzel bir albüm olacak, inanıyorum.

Devrim Karaoğlu Beni Sev ile, Ümit Kuzer de Aşk Tohumu ile aranjede ne kadar usta olduklarını kanıtlamıştı. Onları tekrar görmek güzel. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Turaç Berkayın aranjörlüğünü begenıyorum. Emrah Karaduman olabilir tabi daha hit bi şarkı çıkarırsa. Berksan yok iyi ki yok. Ama kardeşi olduguna göre o da vardır:T: Kalben sevdiğim bi isim değil ve çok sacma olmuş.
Mabel Matiz alttan işlemeli Şefkat Gibi bi şarkı yaparsa şaşirmam:A @dreamy
Altan Çetin ok var peki Mete Özgencil? O da olmalı :bhr: keşke velihattım dediği Simge'cim olsa:(

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Turaç Berkayın aranjörlüğünü begenıyorum. Emrah Karaduman olabilir tabi daha hit bi şarkı çıkarırsa. Berksan yok iyi ki yok. Ama kardeşi olduguna göre o da vardır:T: Kalben sevdiğim bi isim değil ve çok sacma olmuş.
Mabel Matiz alttan işlemeli Şefkat Gibi bi şarkı yaparsa şaşirmam:A @dreamy
Altan Çetin ok var peki Mete Özgencil? O da olmalı :bhr: keşke velihattım dediği Simge'cim olsa:(
Senin yoklunda @dreamy la konusmustuk senide anarak artık yeni albümde bir atılım yapar umarım diye çünkü peş peşe 3-4 şarkıdır patlıyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060