Hande Yener ve Demet Akalın'dan Düet Müjdesi!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
IMG_20190617_164907.jpg

Hande Yener, önceki akşam Alaçatı’daki Ayayorgi Tren Beach’te sahneye çıktı.

Demet Akalın, Hande Yener'i sahne aldığı mekanda dinlemeye gitti. Eski dostunu eşi Okan Kurt ve kızı Hira’yla birlikte locadan izledi.

Konser sonrası Demet Akalın, “Neden Yener’le yan yana gelmediniz?” sorusuna
buluşmalarının önünde “yapımcı engeli” olduğunu ve “Yakında düet yapacağız" açıklamasıyla müjdeyi verdi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Biz zaten MS de bunun spoi vermiştik :A Demet antisi @Billy Kane Demeti :A Hande antisi @tolgab Handeyi alarak 1 yıl önce duyurmuştuk bu birleşimi :A :A :A @Forumdash
İkisi de şuan resmen şarkılarıyla ses getiremedi. O yuzden her zaman böyle haberler çıkıyor. Hande yazın ortasında cıkaracaği yenisiyle ses getirirse unutulsun. Demet daha Ben Fero denen zımbırtıyla klip çekecekti. Var yani.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İkisi de şuan resmen şarkılarıyla ses getiremedi. O yuzden her zaman böyle haberler çıkıyor. Hande yazın ortasında cıkaracaği yenisiyle ses getirirse unutulsun. Demet daha Ben Fero denen zımbırtıyla klip çekecekti. Var yani.
Şu hitli vol albümlerinden sonra yine bir tıkanmaya başladı sankı Hande :F Hayaletli albümden sonra Demet zaten dinlenmiyor :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu hitli vol albümlerinden sonra yine bir tıkanmaya başladı sankı Hande :F Hayaletli albümden sonra Demet zaten dinlenmiyor :A :A :A
Hayır Beni Sev sevildi. Aşk Tohumu tutmamiş olabilir ama müzik kalitesi olarak beğenildi:X Yeni albümü o tarz olacak:Z Şu Kuş şarkısını yapsaydı iyiydi:( Heralde Altan Çetin'in gönlünü almak için yaptı:T:

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır Beni Sev sevildi. Aşk Tohumu tutmamiş olabilir ama müzik kalitesi olarak beğenildi:X Yeni albümü o tarz olacak:Z Şu Kuş şarkısını yapsaydı iyiydi:( Heralde Altan Çetin'in gönlünü almak için yaptı:T:
Demete hiç bulaşmasın şu son albümüde elinde patlıyor şuan ne güzel kurtuluyoruz işte :A :A :A

Asıl Serdar ve Musti yapsa bir düet :Z :Z :Z @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok ya 10 sene olmadı ama magazinde öyle dedi tekliflere açığım falan dedi. :A Seyhan Müzik yuvasıydı Gülben ile ikisi dönse keşke. :A
hmm 2014'te ayrılmış. 10 yıllık anlaşma yaptı deniyordu ama(b) Polat'a transfer olursa şaşirmam. Konserlerini de ayarlıyor son zamanalrda. Aman Hande'me bişey olmasın da:A