Hande Yener |En İyi 5 Hit ve Bilgiler

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
işte bundan sonra kalite çıtasnı yükseltti. Ama TR'ye fazla geldi :A Sen de kalite zamanında sevip bırakmişsin. Kimlerin eline düştün acaba :F
İşte bu :F Tv'de çıksa da telefonun ses kaydedicisine dinletsem diye beklerdim :F O zaman nokia vardı. :A

Klibi baya iyiydi ama halen iyi :A İşte kıymet bilen insan arıyoruz bakalım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende küçükken Hande'nin bir şarkısını çok severdim bulunca atacağım :A Baya iyi bir şarkıydı. Müzik kanallarını beklerdim o klip yayınlansında telefonun ses kaydı ile dinleyeyim diye :A Ah ah :A @Billy Kane @Forumdash görün ne mücadeleler verdim bende zamanında :A

işte bundan sonra kalite çıtasnı yükseltti. Ama TR'ye fazla geldi :A Sen de kalite zamanında sevip bırakmişsin. Kimlerin eline düştün acaba :F
Handenin son iyi albümünü dinleyip zirvede jubilet etmişsin @Harunnn60 :A Gerisini zaten dinlemeye gerek yoktu 10 yıl :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
15 yaş be Liseli :A :A :A
İşte yine ergensin :A Kulağin gelişmemiş. beyin algıların, zevklern oturmamiş :A
Mükemmel albümü hangi yıla ait? Niyeyse o albümden kimse bahsetmiyor albümde bildiğim kadarıyla Naber Alt Dudak Hani Bana gibi büyük hit olan şarkılar vardı. :D Klipsiz şarkılarıda 1 milyonu geçmişti hep. :D
Çok iyi albüm diyemem ama en büyük hit kesinlikle Naber ve Sokak Kedisi... Neden Sokak Kedisine klip çekmedi:( Gitti hani banaya cekti :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte yine ergensin :A Kulağin gelişmemiş. beyin algıların, zevklern oturmamiş :A

Çok iyi albüm diyemem ama en büyük hit kesinlikle Naber ve Sokak Kedisi... Neden Sokak Kedisine klip çekmedi:( Gitti hani banaya cekti :(
İyide geriye kalan 10 yılda büyüyorduk işte 2016 kadar o albümleri hiç tenezür bile etmedim dinlemeye :A :A :A

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Mertin şarkılarına kayıtsız kalamıyor. :A Sokak kedisi'ni hangis besteci yazmış?

Mertin şarkılarına kayıtsız kalamıyor. :A Sokak kedisi'ni hangis besteci yazmış?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Altan'ciğim ağirlikli olmuş o albüm :X
Alt Dudak, Sokak Kedisi, Bileti Kes, Kaybol...

Hani Bana ve Naber Mertin...Zaten klipte yazıyor:A