Hanım Köylü’nün Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hanım Köylü’nün Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

1058781_620x410-150x150.jpg

Star TV’de ekrana gelecek bir Ege komedisi Hanım Köylü’nün kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Gold Film'in yapımını, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme alacağı, Mustafa Şevki Doğan’ın proje tasarımını ve yönetmenliğini üstleneceği dizide Yusuf Çim'e, 'Yer Gök Aşk' ve 'Kara Para Aşk' dizilerinde rol alan Tuvana Türkay eşlik edecek.

Hanım Köylü, Mart ayında Star TV’de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Yusuf Çim ve Tuvana Türkay.... boooooooooooooooooooooooooooooooooool bol şanslar dilerim diziye :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa köylü kızı rolu için estetik güzelinimi bulmuşlar ayol butür rollere doğal kişiler gerekir tuvananın kalbi dışında orjinal parçası yok ve köylü rolunde olucakmış ayy hadin oradan beee @Yiğitt in herifine üzüldüm sadece :F:F:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
aaa köylü kızı rolu için estetik güzelinimi bulmuşlar ayol butür rollere doğal kişiler gerekir tuvananın kalbi dışında orjinal parçası yok ve köylü rolunde olucakmış ayy hadin oradan beee @Yiğitt in herifine üzüldüm sadece :F:F:F
Aynen yav. :T:

Ranini.tv Gold'un Tuvana ile görüştüğünü, anlaşma üzere olduklarını yazmıştı. Belli olmuş sonunda. Ben bilemedim, yakışır gibiler aslında. :) Bekliyoruz bakalım..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen yav. :T:

Ranini.tv Gold'un Tuvana ile görüştüğünü, anlaşma üzere olduklarını yazmıştı. Belli olmuş sonunda. Ben bilemedim, yakışır gibiler aslında. :) Bekliyoruz bakalım..
ayoll yusufla yakışsa bile bu kadından köylü olurmu aynısını sinem kobala yapmaya çalıştılar bak dizi battı sen adamına söylede yol yakınkan kaçsın bence :F:F:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ayoll yusufla yakışsa bile bu kadından köylü olurmu aynısını sinem kobala yapmaya çalıştılar bak dizi battı sen adamına söylede yol yakınkan kaçsın bence :F:F:F
Aynen orası öyle de bu kadında Hazar Ergüçlü tipi var. :D Hazar köylü tipine çok yakışmıştı, bu da yapabilir. :D