'Hanımın Çiftliği' Tekrarlarıyla Geri Dönüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Hanımın Çiftliği' tekrarlarıyla geri dönüyor!

Özgü Namal, Caner Cindoruk, Necip Memili ve Hakan Boyav'ın başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Gold Film - Faruk Turgut'un üstlendiği ve 2009 - 2011 yılları arasında Kanal D'de ekrana gelen 'Hanımın Çiftliği' dizisi tekrarlarıyla teve2'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Hanımın Çiftliği, Pazartesiden itibaren hafta içi her gün 16.00 teve2'de!

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaldırılmıyor, bu hafta 174.bölümüyle final yapıyor. Yoksa kanal niye çoğu güncel dizilerin tekrarından bile çok izlenen reyting listesine giren tek işini kaldırsın. 1-2 aya yeniden başlar zaten :D
Kaldırılmak anlamında dememiştim zaten. Alos öyle yazınca, yazdım. :F Bende öyle düşünüyorum en geç 1.5 ay sonra tekrar koyarlar.

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Arşivini açmaya korkuyor kanal, Yaprak Dökümü - Galip Derviş - Yalan Dünya - Akasya Durağı. Başka bir şey yayınladığı yok.
Arşivi açıyorlar da Dizismart'a açıyorlar dediğin gibi hep aynı diziler dönüyor halbuki arşivi ne kadar büyük ama bunlar izleniyor diye sürekli bunlar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Arşivi açıyorlar da Dizismart'a açıyorlar dediğin gibi hep aynı diziler dönüyor halbuki arşivi ne kadar büyük ama bunlar izleniyor diye sürekli bunlar.
Dizismart sınırlı sayıda izleyiciye hitap ediyor ama teve2'ye koysalar orada yayınladığının kat kat karşılığını alır belki.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl