'Halka'da 6 Şok Ayrılık!

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Senaryo gereği yer almayacak demiş haberde. Senaryoda böyle bir şey yok ki sezon finalinde. Bu haber bana hiç doğru gelmedi. Bütçe deseydi daha inandırıcı olurdu. Şu aşamada bu habere inanmıyorum, umrumda değil gerisi. :A
Bence de senaryosunun bittiklerini sanmıyorum (b) haklısın :D

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Bu kadar iyi oyuncunun ayrılması diziye baya kan kaybettirir. Nazan Kesal ve Burak Sergen oyunculuklariyla bence dizide en one çıkan isimlerdi. Hele Terzi gibi bir karakteri harcamak akıl karı değil. Senaryo gereği denmiş ama bana da pek inandırıcı gelmedi. Sonuçta bu karakterler de henüz gelişimlerini tamamlamış değil.
Nazan Kesal bir efsane zaten Burak Sergen'de öyle

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Senaryo gereği değil tabi o şirin görünme bahanesi :F Siz bana kulak verin dost acı söyler tv dizileri için kaçtılar :A :A :A
O zaman vizyonsuz çöp oyuncularmış derim ben de. Gelmiş geçmiş en kaliteli sanat eserlerinden bir tanesini leş Tv dizileri ve para için bırakıyorsalar eğer leşliklerinde ve Tv çöplüğünde boğulsunlar, umrumda değiller. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zaman vizyonsuz çöp oyuncularmış derim ben de. Gelmiş geçmiş en kaliteli sanat eserlerinden bir tanesini leş Tv dizileri ve para için bırakıyorsalar eğer leşliklerinde ve Tv çöplüğünde boğulsunlar, umrumda değiller. :A
Bari çıkıcaklarsa dizide gerçekten senaryo gereği ölsünler yada bir yere gitsinler :A Diziden haberim yok ama senin yorumundan anladım kadarıyla sezon fınalı güzel bitmiş şimdi bu oyuncuları hiç göstermeden dizide yokmuş gibi yeni sezona baslanacak :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bari çıkıcaklarsa dizide gerçekten senaryo gereği ölsünler yada bir yere gitsinler :A Diziden haberim yok ama senin yorumundan anladım kadarıyla sezon fınalı güzel bitmiş şimdi bu oyuncuları hiç göstermeden dizide yokmuş gibi yeni sezona baslanacak :A :A :A
İşte öyle bir şey olursa dizi de kötü etkilenir bundan. Dediğim gibi dizide görmeden şimdilik bu habere inanmıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte öyle bir şey olursa dizi de kötü etkilenir bundan. Dediğim gibi dizide görmeden şimdilik bu habere inanmıyorum. :A
Yaz ayında takibe al hepsini :F Yeni diziyle kim anlaşıyorsa gitmiştir anlaşmayan varsa umut var :F

Ama Baykal Çukura kaçabilir dahada gıcık olursun :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: MEnes and xemrexxx

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Terzi çıkmasın kim çıkarsa çıksın haber doğruysa kötü olur