'Halka'da 6 Şok Ayrılık!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
68711

TRT1'in sevilen dizisi 'Halka'da şok ayrılıklar yaşanacak!

ES Film imzasıyla yayınlanan dizide, senaryo gereği hikayesi biten Nazan Kesal, Burak Sergen, Levent Ökdem, Funda İlhan, Deniz Hamzaoğlu ve Erdal Yıldız dizinin ikinci sezonunda yer almayacak.

'Halka' yeni sezonuyla Eylül'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
  • Olmamış
Reactions: xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sezon finalinde ne oldu bilmiyorum ama hikayenin bu konuda yazan tüm oyuncuları yok edecek bir seviyeye geldiğini sanmıyorum. Hepsi dizinin en önemli karakterleri arasında bu oyuncuların, ayrılmaları çok kötü olur. Tabii muhtemelen dizi dijitale geçeceği için yollar ayrılmıştır, yerleri nasıl dolar, hikayede bu ayrılıklar nasıl anlatılır bilmiyorum ama çok zor yani bu ayrılıklardan sonra dizinin eski ayarında devam etmesi.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Senaryo gereği yer almayacak demiş haberde. Senaryoda böyle bir şey yok ki sezon finalinde. Bu haber bana hiç doğru gelmedi. Bütçe deseydi daha inandırıcı olurdu. Şu aşamada bu habere inanmıyorum, umrumda değil gerisi. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bizim oyuncularımız paraya şöhrete bakmaz kimse gitmeyecek diyordu @MEnes :F
Cevabını şu mesajımda yazdım. Geri kalan hiç bir şeye cevap verme gereği duymuyorum. :A

Senaryo gereği yer almayacak demiş haberde. Senaryoda böyle bir şey yok ki sezon finalinde. Bu haber bana hiç doğru gelmedi. Bütçe deseydi daha inandırıcı olurdu. Şu aşamada bu habere inanmıyorum, umrumda değil gerisi. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O kadının yaptığı tüm haberler doğru çıkıyor yani kendini hazırla şimdiden. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cevabını şu mesajımda yazdım. Geri kalan hiç bir şeye cevap verme gereği duymuyorum. :A
Adaşım da bir bakıma haklı, burada yer alan oyuncuların karakterleri çok önemli ve çok ön planda olan karakterler. Hepsinin birden ayrılmasını kimse düşünmezdi. :A
Senaryo gereği değil tabi o şirin görünme bahanesi :F Siz bana kulak verin dost acı söyler tv dizileri için kaçtılar :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Bu kadar iyi oyuncunun ayrılması diziye baya kan kaybettirir. Nazan Kesal ve Burak Sergen oyunculuklariyla bence dizide en one çıkan isimlerdi. Hele Terzi gibi bir karakteri harcamak akıl karı değil. Senaryo gereği denmiş ama bana da pek inandırıcı gelmedi. Sonuçta bu karakterler de henüz gelişimlerini tamamlamış değil.