YS Halkın Polisi 369.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın polisi

369.Bölüm

Kasırga timinin ekibinin amiri Nilay amir suikaste uğramış Ela’nın annesi ve babasıda suikaste uğramış Ela’nın sevgilisinin babası hem Ela’nın annesi öldürür babasıda sakat kalır Ekip o dosyaya çarpar ve Gürcan başkomiser o suikastleri yapanların patronunun manevi oğlu ne nasıl olur Polis restauranta ateş eder o ekibin savcısı vurulur Ali Ozan müdür o yerlere gider Ela komiser gerçeği öğrenir ekibi dinlerken

Ela bir mektup bırakır seni terk ediyorum Gürcan başkomiser Ali Ozan müdür yakalıyacağız onları Kedran’ı yakalıcağım Kedran aklımda bir fikir var

O çiçekçiği bulur ekip Kedran nasıl olur bu ekip çatışır 14 Şubatta edindiği düşman Hersan ölür çatışmada Arkadaşı başımız dertte Şimdi Medras’ın haberi olur Kedran tanıyor onları ne bu Kedran Burda hemen arayın Medrası bu ekiple ilgili her şeyi öğrenmek istiyorum

Gürcan başkomiser bu ekibi araştır Eyvah bunlar çok tehlikeli ekip Ali Ozan müdür ve ekibi Medras demek ki o Asayiş Özel ekibi Ali Ozan müdür ve ekibi

Ali Ozan müdür ve ekibinin savcısını baş savcısını öğrenir Başka ülkenin polisi operasyon yaparken patlar bir bu eksikti başımıza Ekip o ülkenin polisinin emniyet amiri tanıdıktır

Medras Emniyetin otoparkına bomba koyacaktı Ali Ozan müdürün aklına gelir 24 tane bomba olacak hepsi c4 a4 karışımı dikkatli olun bu kadar koruma beklemiyordum keskin nişancılar ateş eder o orda vurulur arabaya füze atar onada engel olur sen engelledin beni organize şubenin gittiği yer patlar sinirlenen Gürcan başkomiser adli tıp havaya uçtu

Medras yanındayım senin plan şu gazetecinin arabasına bomba koyar emniyete doğru gider emniyete girer arabadan çıkar

Uzaktan kumandayla Emniyetin otoparkında bomba patlar Emniyet sarsılır

369.Bölümün sonu
@Dosi @xdragxx @12.Adam @Angelica @Gerekli24 @Emre Ozansoy @The_Erinch @Angelica @slhttnmtl

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi 370.Bölüm Fragmanı
Emniyet müdürünün odası görünür harabe gibidir Hem otoparkta patlayan bomba hem emniyet müdürün odasında patlayan bomba sonucunda birde adlli tıpta patlayan bomba harabe etkisi yaratır Halkın Polisi yarın yeni bölümüyle Yenisuda @Dosi @Angelica @Emre Ozansoy @The_Erinch @Gerekli24