YS Halkın Polisi 256.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
XXYzzk.jpg

1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Halkın Polisi
256.Bölüm
Savcı Neslihanın vurulmasından ambulans gelir Hastahaneye götürülür ambulans Galatadaki özel hastahaneye götürür
Savcı Neslihan vuruldu Acil olay yerine elinizdeki bütün işi bırakın tek önemli işimiz bu o Erkeklerin kurduğu intikam çetesini yakalamak ve bu oyunu kuran kimse onlara bize onları yakalamak
Savcı Neslihan ameliyata alınır durumu ağırdır iç kanama riski vardır bir de beyin kanaması riski vardır.
Ekip iyidir ama Emekli başkomiser Goncaya İstihbarattan Gizli Görev değil Güveniceği bir ekiple gitmeli Aileden kimsenin haberi olmayacak
Ali Ozan Müdürü bu dertlerden kurtarır
herkes tek tek yakalanır
Serap Güçoğlu yakalandığında sadece işine yaradığını söyler bu oyununun
Serenay orada gözetliyormuş Çünkü Savcı Neslihanın arkadaşının aşık olduğu kişiye aşıkmış Arkasında Aylin Komiserin güvendiği en iyi arkadaşı Seçil karakurt vardır ekip örgütün bütün liderlerini bitirir ölüleri kontrol eden örgütün bütün üyeleri konseyle beraber yakalanır
Selinin Üvey Abisi Erdal Babası korkutu öldürdükten sonra Meldayla buluşur Melda polise güvenmiyordur Melda hamiledir
Selin komiser 2015 te Ankara Emniyet amirini dövdükten sonra Taşlıtepeye sürüldü bu bir tesadüf değil meldanın tecavüze uğrayıp hamile kalması aradan ne demek İşin içinde Yukardan birileri var Ankaradan Başkentten
O gizli görev gizlilikten çıkmıştır çünkü yapılan operasyonları gözetleyen gözcü
ve o Avm isteyen
Ali Ozan Müdür yakalar tecavüzcüyü ama tecavüzcü serbest kalmıştır.
Aynı çetenin peşindeyken Selin Buyüzden Ankara emniyet müdürünü dövdü ve taşlıtepeye sürüldü ekip geri dönüyor Merkeze Rıza baba terfi alıp Asayiş özel ekibin başkanı oluyor.
Dostlar Durağına silahlı saldırı olur Çetin vurlur bu durağı senin başına yıkacam Neriman dedim ben sana
Neslihanın arkadaşının sevgilisinin dolabı açtığında dansöz çıkar
Ben seni etkilemek için bu yola çıktım seni ondan ayırmadan vazgeçmeyeceğim dansöz Çıkar dolaptan başka kızlarla olan fotoğraflar gelir. Neslihanın en iyi arkadaşı utanmıyormusun aldatmaya
Serenay bu iş bu kadar hahaha
Enis Terfi alıyor Engin Balkan geri dönüyor Asayiş Başkan Yardımcısı olarak Hüsnü Amir artık
Ali Ozan Müdür bune böyle Serenay sanada kafayı takmış sanada tuzak kurmuş.
Enis Amir başımızdan dert eksik olmuyor bir yerde Harun bide Serenay çıktı başımıza Harunun eski sevgilisinin abisi vardır.
O kişi Harun kardeşimi aldattın bekle beni geliyorum Enis onun düşmanı Enisi Takip edin
256.Bölümün sonu

@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @papuleoo @ömer karataş @destere @yatutarsa @turkuazz @emree-29 @S.G.A.T. @XanTier @Dosi @mrt-06 @gözlemci

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Savcı Neslihan ameliyata alınır durumu ağırdır iç kanama riski vardır bir de beyin kanaması riski vardır.

Kadının herşeyi var biri kurtulsa diğerinden ölecek Allah senin eline düşürmesin kimseyi :A :A :A @pompy

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Serenay konusunda nediyorsun @Çiğdem-
Aaa dolabın telif hakları @destere ile bendeydi :A Öde bakalım paraları şimdi başkalarını koymuşsun :A @gözlemci

Ben seni etkilemek için bu yola çıktım seni ondan ayırmadan vazgeçmeyeceğim dansöz Çıkar dolaptan başka kızlarla olan fotoğraflar gelir. Neslihanın en iyi arkadaşı utanmıyormusun aldatmaya

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa dolabın telif hakları @destere ile bendeydi :A Öde bakalım paraları şimdi başkalarını koymuşsun :A @gözlemci

@destere nin hoşuna gitsin diye bişey yaptığımdan sonra biliyordum çünkü öyle bir şey olacağını Kızların Dünyasında olanın telafisi kime benziyor bu serenay @Çiğdem-