Halil Ergün'lü 'Dedemin Gözyaşları' Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
4716889.jpg

Halil Ergün'lü 'Dedemin Gözyaşları' filminin fragmanı yayınlandı!

Senaristliğini ve yönetmenliğini İhsan Taş'ın üstlendiği, kadrosunda; Halil Ergün, Erkan Petekkaya, Cem Kılıç, Ali Kürşat Uzun, Seda Tosun, Elif Kaya, Turgay Tanülkü, Ali İpin, Aliye Uzunatağan, Sinem Yıldırım, Kubilay Eraslan, Eylül Akdağ, Kıvanç Erkan, Elif Güçkıran, Sinan Bengier, Hüseyin Elmalıpınar, Can Kolukısa, Yavuz Karakaş, Kerem İçyer, Evrim Polat ve Emrah Doğan yer alıyor.

18 Mart 2022'de sinemada izleyici ile buluşacak olan, yapımcılığını Taş Film ve Öndeş Yapım'ın üstlendiği ve Halil Ergün'ün Dede Kemal karakteri için saçını kazıttığı filmin hikayesi ise şöyle:
Henüz bebekken, anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Mustafa, küçük ve şirin bir sahil kasabasında dedesi Kemal'in yanında büyük bir sevgiyle büyür. Ne yazık ki, 10 yaşında yakalandığı Lösemi hastalığı ile, hem dedesinin hem mahallelinin ve hastanede tanıştığı yeni dostlarının desteği ile mücadele eder. Sevginin ve gerçek dostluğun gücünün, dürüstlüğün baş rolde olduğu filmde, izleyiciler, hem hüzünlenecek hem de büyük bir duygu yoğunluğu içinde sevdiklerine sahip çıkmanın önemini kavrayacaklar.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,132
Puanı
1,060
Film klişe bir konuya sahip gibi ama fragman güzel beğendim. Halil Ergün hiç yaşlanmıyor 10 yıl öncede aynıydı hala aynı. Onun hatırına izleyeceğim bir film çünkü yeni bir projede izlemeyi çok özlemişim.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Film klişe bir konuya sahip gibi ama fragman güzel beğendim. Halil Ergün hiç yaşlanmıyor 10 yıl öncede aynıydı hala aynı. Onun hatırına izleyeceğim bir film çünkü yeni bir projede izlemeyi çok özlemişim.
Ben de tam bunu yazacaktım. Yaprak Dökümü'nün üzerinden asır geçti, Halil Ergün, hala aynı görünümde Maşallah. :X

• Güldürdün
Reactions: serhatt