Halil İbrahim Kalaycıoğlu (Mezarcı İlyas) Gönül Dağı'na Veda Etti!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
TRT 1'de cumartesi akşamları ekranlara gelen Gönül Dağı dizisinde bir ayrılık yaşandı.

Gönül Dağı'nın 35. bölümünde Mezarcı İlyas rolü ile kadroya dahil olan Halil İbrahim Kalaycıoğlu, dizinin 50. bölümünde ölerek ayrıldı.

images (56).jpeg

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
İlk başta kötü bir karakteri canlandırıyordu ama sonradan iyi bir karakter olmuştu. Bu bölümde de kötülük yaptıklarından helallik almıştı. :)

Feride, Elif + 2020'de Hercai + 2021,2022 yılında Gönüldağı işte. :A Başka hangi dizide oynadı o?
------

Cidden Mezarcı İlyas ne öyle. :A
Kalk Gidelim'de de oynadı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İlk başta kötü bir karakteri canlandırıyordu ama sonradan iyi bir karakter olmuştu. Bu bölümde de kötülük yaptıklarından helallik almıştı. :)

Kalk Gidelim'de de oynadı. :A
Hercai dizisinde 1,2 bölüm konuk olarak oynadı, ondan aylar sonra Kalk Gidelim dizisine gitmiş demek. :A Güzel bir oyunculuğu var adamın... TRT dizilerinin dini yönünü seviyorum.

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
Şimdi izledim sahneyi, rolü iyiymiş aslında ölmesine gerek bile yoktu ama daha güzel bir karakter gelir umarım. :D
İlk geldiğinde kasabanın nerdeyse tüm arsalarını aldı Sefere inat minibüs hattı kurdu, Kızını evden dışarı çıkarmamış hiç. Kasabalıya az çektirmedi, işte son 2 bölüm kasabalıdan helalleşmeye başlamıştı bunun içinmiş meğer...

• Beğendim
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Senin sevmediğin dizideki Elif. :A
İlk geldiğinde kasabanın nerdeyse tüm arsalarını aldı Sefere inat minibüs hattı kurdu, Kızını evden dışarı çıkarmamış hiç. Kasabalıya az çektirmedi, işte son 2 bölüm kasabalıdan helalleşmeye başlamıştı bunun içinmiş meğer...
Ne vicdansız adammış. Kötü bir rol oynayacağını hiç düşünmezdim Halil İbrahim Kalaycıoğlu'nun. Sefer'e niye inat yapıyordu ki? :D Zulüm yapıyormuş, bende bilmeden övüyordum rolünü 1 sahnesiyle. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
Senin sevmediğin dizideki Elif. :A

Ne vicdansız adammış. Kötü bir rol oynayacağını hiç düşünmezdim Halil İbrahim Kalaycıoğlu'nun. Sefer'e niye inat yapıyordu ki? :D Zulüm yapıyormuş, bende bilmeden övüyordum rolünü 1 sahnesiyle. :D
İnadı Sefer'e değil bütün kasabadaki insanlara idi. :D