Hakan'ın Asistleri Dortmundu Yıktı!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
1942430-40844085-2560-1440.jpg

Bundesliga'da haftanın maçında Bayer Leverkusen sahasında Borussia Dormund'u konuk etti.

Bayer Leverkusen evinde Borussia Dortmund'u mağlup etti.Hakan'ın muazzam 2 asisti ile Leverkusen karşılaşmayı 2-0 kazanmasını bildi.

Bayer Leverkusende golleri Mehmedi ve Chicharito kaydetti.Hakan Çalhanoğlu da maçın adamı seçildi.

Bayer Leverkusen bu galibiyetin ardından 10 puana yükselirken, Dortmund 12 puanda kaldı.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Milli takimda sistem yokki adam oynasin Leverkusende serbest mevkisinde oynuyor :D
Fiziği çok yetersiz hala. Çok iyi oynayıp süper gol attığı C. Moskova maçında bile oyundan alındı. Ayrıca bunu birçok maça yansıtmalı, bir maçla olmuyor.

@takas'a biraz katılıyorum bu yönden ama onun yazdığı kadar da ÇÖP topçu değil.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Fiziği çok yetersiz hala. Çok iyi oynayıp süper gol attığı C. Moskova maçında bile oyundan alındı. Ayrıca bunu birçok maça yansıtmalı, bir maçla olmuyor.

@takas'a biraz katılıyorum bu yönden ama onun yazdığı kadar da ÇÖP topçu değil.
Emre Mor gibi fizik sorunu var :A Ben sana diyorum abi misyonu bitti Leverkusende diye bosuna mi diyorum :D Dortmund macinda 90 dk kosuyordu :D Bu yonler rahat duzeltilir 22 yasinda adam cok cok genc adami cöp yaptilar :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Emre Mor gibi fizik sorunu var :A Ben sana diyorum abi misyonu bitti Leverkusende diye bosuna mi diyorum :D Dortmund macinda 90 dk kosuyordu :D Bu yonler rahat duzeltilir 22 yasinda adam cok cok genc adami cöp yaptilar :F
Ne misyonu bitirmesinden bahsediyorsun, daha dur 1-2 maçta iyi oynadı. Çok yetenekli dediğimiz oyuncular hiçbir şey oynamadığı maçlarda bile 3-5 dakika içerisinde ortaya çıkıp 1 gol veya asist yapabiliyorlar, Hakan ise bunu 5-10 maçta 1 yapıyor.

Sen de hemen 1-2 maç iyi oynayan oyuncuyu şişirme olayı var. Quraresma'da sana göre yıldız bir oyuncu değil mi? Atiba reyizin canına tak etti sonunda postayı koydu Çingene'ye.

Bak şu pozisyona. Bunun gibi her maç pas vermeyip 4-5 kritik top kaybedip kalemizde tehlike yaşıyoruz?

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Ne misyonu bitirmesinden bahsediyorsun, daha dur 1-2 maçta iyi oynadı. Çok yetenekli dediğimiz oyuncular hiçbir şey oynamadığı maçlarda bile 3-5 dakika içerisinde ortaya çıkıp 1 gol veya asist yapabiliyorlar, Hakan ise bunu 5-10 maçta 1 yapıyor.

Sen de hemen 1-2 maç iyi oynayan oyuncuyu şişirme olayı var. Quraresma'da sana göre yıldız bir oyuncu değil mi? Atiba reyizin canına tak etti sonunda postayı koydu Çingene'ye.

Bak şu pozisyona. Bunun gibi her maç pas vermeyip 4-5 kritik top kaybedip kalemizde tehlike yaşıyoruz?

Ne abi 2 senedir ayni takimda oynuyor gelisimini orda tamamladi bence daha buyuk takimlarda gelisimini surdurmeli diyorum ben o zaman gor adami 2 sene once ilk senesi cok mac kurtarmisti gecen sene cok kotu gecti zaten.Sisirdigim yok adami ne zamandir izliyorum daha buyuk takima gitmeli diyorum.Ör Pogba 100 milyon euro askin para verildi adam mac kazandirdimi?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ne abi 2 senedir ayni takimda oynuyor gelisimini orda tamamladi bence daha buyuk takimlarda gelisimini surdurmeli diyorum ben o zaman gor adami 2 sene once ilk senesi cok mac kurtarmisti gecen sene cok kotu gecti zaten.Sisirdigim yok adami ne zamandir izliyorum daha buyuk takima gitmeli diyorum.Ör Pogba 100 milyon euro askin para verildi adam mac kazandirdimi?
Hangi büyük takıma mesela? Pogba'yı ayarı değerlendirmek lazım. M. United ve Real Madrid gibi kulüpler vitrinlerini yenilemek için de transfer yapabiliyorlar. Daha pahallıya yayın hakları satmak ve başta uzakdoğu olmak üzere 20-30 milyon yeni forma satabilmek için Mesut Özil'den vazgeçip James Rodriguez'i alabiliyorlar.