Haftanın En Çok İzlenen Dizileri | 6-12 Temmuz 2015

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,128
Puanı
1,061
thumbnail_1436785540.jpg
6-12 Temmuz 2015 haftasının en çok izlenen dizileri belli oldu.

Tüm gruplarda Kiralık Aşk zirvede!

Star TV'nin başarılı dizisi Kiralık Aşk, tüm gruplarda atağa kalkarak zirveye oturdu. Total'de 9+ alarak dikkat çeken yapım, yeni sezondaki yerini şimdiden garantilemeyi başardı.

Star ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu, tüm gruplarda yükseliş yaşayarak Total'de 2, AB'de 5, ABC1'de ise 3. oldu.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları, Total'de 3. sıraya yerleşirken AB ve ABC1'de 2. olmayı başardı.

ATV'nin Kırgın Çiçekler'i Total'de 4, AB'de 6, ABC1'de ise 5.sıraya yerleşti.

FOX'un gençlik dizisi Adı Mutluluk, Total'de 5, AB ve ABC1'de ise 7. sıraya kadar geriledi.

Yaz'ın Öyküsü, Total'de 6. olurken sürpriz bir atak yaparak AB'de 3, ABC1'de ise 4. sıraya yerleşti.

Kalbim Ege'de Kaldı, Acil Aşk Aranıyor, İlişki Durumu: Karışık ve İnadına Aşk da ilk 10'a girmeyi başaran diğer diziler oldu.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta başlayan Tatlı Küçük Yalancılar ve Ne Münasebet, hiçbir grupta da ilk 10 dizi arasında yer alamadı.

İşte haftanın en çok izlenen dizileri:
Total
  1. Kiralık Aşk / 9,12​
  2. Çilek Kokusu / 6,96​
  3. Güneşin Kızları / 6,54​
  4. Kırgın Çiçekler / 5,74​
  5. Adı Mutluluk / 5,63​
  6. Yaz'ın Öyküsü / 4,26​
  7. İlişki Durumu: Karışık / 4,16​
  8. İnadına Aşk / 4,03​
  9. Kalbim Ege'de Kaldı / 3,96​
  10. Acil Aşk Aranıyor / 3,80​
AB
  1. Kiralık Aşk / 7,50​
  2. Güneşin Kızları / 6,41​
  3. Yaz'ın Öyküsü / 4,83​
  4. Kalbim Ege'de Kaldı / 4,75​
  5. Çilek Kokusu / 4,19​
  6. Kırgın Çiçekler / 4,17​
  7. Adı Mutluluk / 4,16​
  8. Acil Aşk Aranıyor / 3,17​
  9. İlişki Durumu: Karışık / 3,03​
  10. İnadına Aşk / 2,82​
ABC1
  1. Kiralık Aşk / 7,58
  2. Güneşin Kızları / 6,76
  3. Çilek Kokusu / 4,86
  4. Yaz'ın Öyküsü / 4,75
  5. Kırgın Çiçekler / 4,62
  6. Kalbim Ege'de Kaldı / 4,38
  7. Adı Mutluluk / 4,38
  8. İnadına Aşk / 3,53
  9. İlişki Durumu: Karışık / 3,41
  10. Acil Aşk Aranıyor / 3,24

Son düzenleme:
Kiralık Aşk ve Çilek kokusuna tebrikler. Yeni sezon için Kiralık Aşk garanti ve Çilek Kokusu da abde biraz daha artarsa onunda yeri hazır .
Ben Tatlı Küçük Yalancılardan da bu hafta büyük bir atak bekliyorum.
Yazın Öyküsü gerçekten güzel bir dizi ama o yazın 2 erkek arkadaşı hiç olmamış ikisi de tipsiz. Ama dizi iyi ben devam etmesini isterim yeni sezonda.
İlişki Durumu Karışık ise Ayşegül tamam yüzü güzelde boyu çok kısa ya Berk ile dügündeki dans sahnesi komediydi. Ama dizi güzel.
Güneşin Kızları da iyi gerçekten. Ama ben Haluk'un kötü olduğunu öğrendim ya o zaman ben şok. Oğlunu dövüyor piskopat. Cihangir dönülür mü ya daha onu Cihan Padişahı Sultan Süleyman bile dövmedi.
Geri kalan diziler ise gerçekten sıkıcı.
Yeni Sezona kalır dediğim diziler :
Kesin Kiralık Aşk
Kesin Güneşin Kızları
Abyi biraz daha arttırır ise Çilek Kokusu
İlişki Durumu Karışık kesin
Yazın Öyküsü
Ve içimden Tatlı Küçük Yalancılar da devam eder diyor.Ama bilmiyorum.

kiralık aşk güzel eğlenceli bi dizi ama benm kanaatimce konusu önü açık değil muhtemelen 30. bölümden sonra sıkmaya başlıyaçak (keşke sıkmasalar) .
bu sezon, gecen sezondan kalma romantik komedi furyası , yapımcılarda senaristlerde iyi biliyolarki romantik komedide eğer sağlam temel üzerine oturtmaz ve aşk sadece ana karakter baz alarak yapar yan karakterleri iş içine aktif şekilde katmazsan ömrü 30-40 arası o da benm iyi niyedimden işin açıkcası, şu sıralar romantik komedilerde yapılan en büyük yanlış bana esas oğlanla esas kızın aşık olmaları ve bunu kabullenmeleri 3-4 bölümde oluyo bitiyo sonra aşkları etrafında dönen entrika ve yanlış anlamalar üzerinden dönen bölümler,aslında 3-4 bölümde ortaya çıkması seyircinin hoşuna gidiyo ama hemen sonrasında fark ediliyorki bütün aşkın büyüsü kayboluyo.
Dram olarak bakıyomda bi KIRGIN ÇİÇEKLER bi de yaz'ın öyküsü var(sen benimsin sıralamada olmadığı için yazmadım) diğer bütün dizler komedi ,KIRGIN ÇİÇEKLER ve Yaz'ın öyküsü her ikiside yetiştirme yurtlarında kalan kızları anlataçak gibi dursada yaz'ın öyküsü öyle olmayaçağı ikinci bölümden belli oldu ,dram komedi tarzında aslında yaz'ın öyküsü. Gelelim KIRGIN ÇİÇEKLERimize dizi oyuncu tanıtımlarında her ne kadar lise dizisi gibi dursada değil ilk bakıldığında pis yedili ile işlenen konunun benzeri ama baya farklı her karakterin kendine has hikayesi var (özellikle yetiştirme yurdunda kalan kızlar için) bi zengin fakir çatışması var kesinlikle daha fazla reyting oranlarını hak ediyor bence.
çok fazla konuştum( pardon yazdım :D)
sıralamadaki bütün dizileri takip ediyom aslında alayını internetten izliyom
güneşin kızlarını es geçmişim olmamış idare eder seviyede gidiyo her ne kadar yukarlada olsada güneşi beklerken gibi olmaz inşallah

Yalnız totalde hata var Kırgın Çiçekler 5,14 değil @Aserat 5,74 aldı ve 4.sırada olmalı :)

Kırgın Çiçekler bu hafta daha da yükselip özellikle totalde 6 reytingi aşacaktır.

Tüm gruplarda yer bulamayan Kara Para Aşk efsanesinin FİNAL başarısını da tebrik ederim.:):):)