Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri | 26 Şubat-4 Mart 2018

sen-anlat-karadeniz-dirilis-ertugrul-u-10517754_553_amp.jpg

'Vatanım Sensin' ve 'Bizim Hikaye' dışında tam 33 dizinin yayınlandığı haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu.

Total'de 'Sen Anlat Karadeniz', AB ve ABC1'de 'Diriliş: Ertuğrul' zirvede!

ATV'nin fenomen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz' tüm gruplarda ortalama 2 reyting kayıp yaşamasına rağmen başarısını korurken çarşamba akşamlarının bir diğer rekortmen dizisi 'Diriliş: Ertuğrul' da bu hafta yükseliş yaşadı. 'Çukur' ve 'Kadın' ise tüm gruplarda ilk 5'e girerek zirve yarışında rakiplerine iyice yaklaştı.

Reytinglere iddialı bir giriş yapan 'Börü', tüm gruplarda 1 reytingten fazla yükselen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', final bölümüyle kendi rekorunu kıran 'Yuvamdaki Düşman' ve yeni gününde ekrana gelip oldukça dikkat çekici bir reyting kaybı yaşayan 'Kalbimdeki Deniz' de haftanın dikkat çekenleri arasında yer aldı.

İşte haftalık reyting sıralaması:

TOTAL
  1. Sen Anlat Karadeniz - 19.25
  2. Diriliş: Ertuğrul - 15.13
  3. Söz - 11.70
  4. Kadın - 11.23
  5. Çukur - 10.50
  6. Arka Sokaklar - 8.70
  7. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 8.32
  8. Savaşçı - 7.78
  9. Aşk ve Mavi - 7.21
  10. İstanbullu Gelin - 6.56
  11. Yeni Gelin - 6.13
  12. Ufak Tefek Cinayetler - 5.61
  13. Cennet'in Gözyaşları - 5.33
  14. Siyah Beyaz Aşk - 5.20
  15. Fazilet Hanım ve Kızları - 5.16
  16. Çocuklar Duymasın - 5.00
  17. Payitaht: Abdülhamid - 4.86
  18. Börü (Yeni Dizi) - 4.79
  19. Mehmetçik: Kut'ül-Amare - 4.57
  20. Jet Sosyete - 4.53

AB
  1. Diriliş: Ertuğrul - 20.07
  2. Çukur - 13.49
  3. Sen Anlat Karadeniz - 12.67
  4. Kadın - 10.67
  5. İstanbullu Gelin - 9.55
  6. Söz - 9.07
  7. Ufak Tefek Cinayetler - 8.79
  8. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 7.89
  9. Jet Sosyete - 7.42
  10. Payitaht: Abdülhamid - 7.29
  11. Mehmetçik: Kut'ül-Amare: 7.02
  12. Siyah Beyaz Aşk - 6.28
  13. Börü (Yeni Dizi) - 5.99
  14. Fazilet Hanım ve Kızları - 5.91
  15. Savaşçı - 5.20
  16. Kalk Gidelim - 4.95
  17. Arka Sokaklar - 4.89
  18. Çocuklar Duymasın - 4.70
  19. Gülizar - 4.45
  20. Cennet'in Gözyaşları - 4.33

ABC1
  1. Diriliş: Ertuğrul - 19.15
  2. Sen Anlat Karadeniz - 14.95
  3. Çukur - 13.09
  4. Kadın - 11.90
  5. Söz - 10.12
  6. İstanbullu Gelin - 9.02
  7. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 8.39
  8. Ufak Tefek Cinayetler - 8.03
  9. Savaşçı - 7.55
  10. Payitaht: Abdülhamid - 6.79
  11. Jet Sosyete - 6.23
  12. Siyah Beyaz Aşk - 6.06
  13. Fazilet Hanım ve Kızları - 5.74
  14. Mehmetçik: Kut'ül-Amare: 5.72
  15. Arka Sokaklar - 5.64
  16. Cennet'in Gözyaşları - 5.25
  17. Aşk ve Mavi - 5.22
  18. Börü (Yeni Dizi) - 4.96
  19. Çocuklar Duymasın - 4.76
  20. Gülizar - 4.50
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konuda Kalbimdeki Deniz ve Yuvamdaki Düşmandan bahşedilmiş ama tabloda yok. Sanırım hayal gücümüze bırakıldı:F
Yapabilen yapsın şu işi yaa:F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
UTC daha fazla yükelicek bu hafta inş:love1:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D bu tabloyu oluşturuyordur inşallah, neden +10 oranımız yok diye düşünüyor mu ya da ne yapıyor merak ediyorum doğrusu. :A

İlk 5'te ful farklı kanllardan diziler var, güzel tabi bu. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Ciddiye almadığım için cevap vermeyecektim ama dayanamadım. İlk başta konuda tüm dizilerin olmasını düşünürken sonradan 20'ye düşürdüm orası da öyle kaldı. Ortadaki emeği görmezden geliyorsun anladık da boş yapacağına sen açsaydın konuyu. Tabii oturduğun yerden laf atmak daha kolay geliyor sen de haklısın. :kiki:

Harbiden ilginç bir olay.))
Forumdaki bazı üyelerin de tek amacı ortalığı karıştırmak bazı arkadaşlara inatla prim vermesi bayağı ilginç. O zaman konuyu sen veya ileri geri sallayan diğer arkadaş açsaydı tutan yok sonuçta. :)

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ciddiye almadığım için cevap vermeyecektim ama dayanamadım. İlk başta konuda tüm dizilerin olmasını düşünürken sonradan 20'ye düşürdüm orası da öyle kaldı. Ortadaki emeği görmezden geliyorsun anladık da boş yapacağına sen açsaydın konuyu. Tabii oturduğun yerden laf atmak daha kolay geliyor sen de haklısın. :kiki:

Forumdaki bazı üyelerin de tek amacı ortalığı karıştırmak bazı arkadaşlara inatla prim vermesi bayağı ilginç. O zaman konuyu sen veya ileri geri sallayan diğer arkadaş açsaydı tutan yok sonuçta. :)
Sen takılma kimseye yoluna bak :D

Emeğine sağlık böyle birşeyi açmakta kolay değil netice de , istersen ilk 10 diziyi yap sonuçta emek emektir, gözden kaçabilir bazı şeyler.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eskiden ne güzeldi kopya konu yasaktı. Kim bilir hangi siteden kopyala yapıştır yaptı konuyu. Konunun içeriği ile yorumların alakasız oluşundan belki zaten. Bu arkadaş daha önce de oscar filmlerinin yorumlarını kopyala yapıştır yapıyordu. Konularda yapmasına şaşırmadım.:kiki:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Eskiden ne güzeldi kopya konu yasaktı. Kim bilir hangi siteden kopyala yapıştır yaptı konuyu. Konunun içeriği ile yorumların alakasız oluşundan belki zaten. Bu arkadaş daha önce de oscar filmlerinin yorumlarını kopyala yapıştır yapıyordu. Konularda yapmasına şaşırmadım.:kiki:
O zaman konuları sen açsana kankacım. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O zaman konuları sen açsana kankacım. :A

Kanka biz zamanında çok açtık. 15 20 beğeni alırdı benim haftalık listelerim. Ve böyle başka sitelerden kopyala yapıştır yapmazdım excelden hazırlardım pazar gününden pazartesi pazar günü de eklenince 11'de yorum yapıp yayınladım. Bildiğim işler bunlar yani sıkıntı yok:A
Sadece konu başka suteden kopyala yapıştır gibi duruyor. konuyu açan şahsın mazisinide bildiğim için hani hemen akla kesin kopyala yapıştır yaptı fikri geliyor. Eskiden Rahmetli Bully bunun başka sitelerden oscar filmlerinin yorumlarını kopyalayıp bizim foruma yapıştırdığını yakalamıştı. Be gülmüştüm. O aklıma geldi.:F

Neyse forumları ilgili dedikodu istiyorsan bi ara uğra. Duydum bazıları sana gelip forum böyle değil şöyle falan diyormuş. İnanma onlara biz kanıtları ile anlatırız sana doğruları.:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kanka biz zamanında çok açtık. 15 20 beğeni alırdı benim haftalık listelerim. Ve böyle başka sitelerden kopyala yapıştır yapmazdım excelden hazırlardım pazar gününden pazartesi pazar günü de eklenince 11'de yorum yapıp yayınladım. Bildiğim işler bunlar yani sıkıntı yok:A
Sadece konu başka suteden kopyala yapıştır gibi duruyor. konuyu açan şahsın mazisinide bildiğim için hani hemen akla kesin kopyala yapıştır yaptı fikri geliyor. Eskiden Rahmetli Bully bunun başka sitelerden oscar filmlerinin yorumlarını kopyalayıp bizim foruma yapıştırdığını yakalamıştı. Be gülmüştüm. O aklıma geldi.:F

Neyse forumları ilgili dedikodu istiyorsan bi ara uğra. Duydum bazıları sana gelip forum böyle değil şöyle falan diyormuş. İnanma onlara biz kanıtları ile anlatırız sana doğruları.:A
Yalnız Word varken konuları neden excelden hazırlıyordun ki? :A

@Aserat 'ın copy-paste yaptığını ilk kez öğrendim :A Ama sende çocuğu yerden yere vurdun. :A Bence @Aserat konulara gayet emek vererek açıyor, en azından bu ölü forumda konu açması bile yeterli :A Haftanın kazanan ve kaybedenleri konusunu çok beğenmiştim mesela..

Neyse, keşke zamanında burda olsaydım da konularını görseydim. Nasip değilmiş diyelim. Emekli olmasaydın be kanka :A

Yeni üye olmama rağmen bu forumda yığınla dedikodu duydum :A Hatta çoğu eski üyeden daha fazla dedikoduya sahibim diyebilirim :A Bir ara kapını çalalım bakalım, sende neler var :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yalnız Word varken konuları neden excelden hazırlıyordun ki? :A

@Aserat 'ın copy-paste yaptığını ilk kez öğrendim :A Ama sende çocuğu yerden yere vurdun. :A Bence @Aserat konulara gayet emek vererek açıyor, en azından bu ölü forumda konu açması bile yeterli :A Haftanın kazanan ve kaybedenleri konusunu çok beğenmiştim mesela..

Neyse, keşke zamanında burda olsaydım da konularını görseydim. Nasip değilmiş diyelim. Emekli olmasaydın be kanka :A

Yeni üye olmama rağmen bu forumda yığınla dedikodu duydum :A Hatta çoğu eski üyeden daha fazla dedikoduya sahibim diyebilirim :A Bir ara kapını çalalım bakalım, sende neler var :A

Excel daha kolay. Tabloda saatleri falanda olurdu bizde. Sadece reyting değil share başlama bitiş saati falan olunca Excel tablosu daha güzel duruyordu:A

Neyse ismi lazım değilim konusunu açmayalım. Valla kopya konu en ufak detay ismi laik değil ile ilgili. Yalan isimler ile foruma üye olma mı dersin, yaşını büyük söyleyip ifşa olmak mı dersin yoksa konu kavgaları mi dersin hepsi var. Boş ver sen burayı.:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Excel daha kolay. Tabloda saatleri falanda olurdu bizde. Sadece reyting değil share başlama bitiş saati falan olunca Excel tablosu daha güzel duruyordu:A

Neyse ismi lazım değilim konusunu açmayalım. Valla kopya konu en ufak detay ismi laik değil ile ilgili. Yalan isimler ile foruma üye olma mı dersin, yaşını büyük söyleyip ifşa olmak mı dersin yoksa konu kavgaları mi dersin hepsi var. Boş ver sen burayı.:A
Herkesin bi düşmanı vardır bu forumda :A Seninki en azından 1 tane, ben geçen ay 9 puana çıkınca banlamıyordum sandım. :ABazıları da banlanmam için elinden geleni yaptı da olmadı işte :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkesin bi düşmanı vardır bu forumda :A Seninki en azından 1 tane, ben geçen ay 9 puana çıkınca banlamıyordum sandım. :ABazıları da banlanmam için elinden geleni yaptı da olmadı işte :A

Benim düşmanım yok. Ben düşmanım sahtelere:A
Sen ne ara ban seviyesine geldin. Muzip çocuksun sen daha çok yenisin:F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Niye ilk 20'de olmayan ve bizim görmediğimiz bir dizinin yorumu var konuda o zaman? Ya okumadan yorum yaptı yada okumadan kopyala yapıştır yaptı.:D
Orada profesyonellik dışı ciddi bir hata yapılmış ama uzun süre sonra ilk kez açılıyor, konunun dört dörtlük olmaması normal ve bayağı da zaman harcanmış. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Orada profesyonellik dışı ciddi bir hata yapılmış ama uzun süre sonra ilk kez açılıyor, konunun dört dörtlük olmaması normal ve bayağı da zaman harcanmış. :D

Bende diyorum belki zaman harcamamıstır kopyala yapıştır yapmıştır diyorum. Neyse konuyu açanın bu tarz huylarının olduğunu bildiğim için ben emek verdi ihtimalini düşünmüyorum.:X