Hafsanur Sancaktutan ve Seray Kaya'dan Taciz İtirafı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
hafsanur-sancaktutan-show_16_9_1569590116.jpg

403

Son dönemin başarılı genç oyuncularından Hafsanur Sancaktutan ve Seray Kaya'dan dikkat çeken itiraflar!

Antalya Elmalı'da 6 ve 9 yaşlarındaki iki çocuğun anne ve üvey babaları tarafından tacize uğradığının ortaya çıkmasının ardından bugün sosyal medyada da pek çok tepki mesajı paylaşıldı. Hafsanur Sancaktutan da bugün Instagram'dan paylaştığı açıklamada defalarca tacize uğradığını açıkladı:
"Dedem tarafında istismara uğradım, pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşım tarafından taciz edildim. Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum! Kızlar susmayın! Artık susmak yok çünkü yalnız değiliz. Sizler çok değerlisiniz."

Seray Kaya ise yaptığı açıklamada çocukluğunda tacize uğradığını itiraf etti:
"Ben de çocuktum! Aileme anlatamayacak kadar çok korkmuştum ve sustum. Arkadaşımın babası tarafından defalarca uğradığım istismarın suçlusu ben değilim. Artık korkmuyorum. Birbirimizini sesi olmaya, sesinini duyuramayan, istismara uğrayan çocuklar için ses olmaya devam edeceğim."

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İnsanın kanı donuyor resmen ama susmak yerine çıkıp böyle konuşmaları ne kadar güçlü olduklarının göstergesi, harikasınız.

• Harika
Reactions: AteşBöceği

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çocuklara uzanan o kirli eller en kısa zamanda kırılır inşallah :mad:
Bu ülkede kadınların giyim kuşamlarına, kadınların toplumda söz sahibi olmalarına, lgbt ye, bir futbolcunun üzerine giydiği tişörte laf eden sözde ahlak bekçilerinin gözüne sokmak lazım bu haberleri. Ahlaksızlık giyimde kuşamda, gökkuşağında değil, sizin kirlenmiş zihniyetinizde...

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Hele de dişi köpek kuyruk sallamasa sözü en acımasızı kadınlar hadi kuyruk sallıyor ya çocuklar kızlarımız onlarda mı kuyruk sallıyor kirli zihniyetinize uydurduğunuz kılıflar bunlar
Bu lafı anne baba söyleyince daha da koyuyor tabii
Sabah bir programda geçti bu laf bir izleyen yazmış sosyal medyadan kuzenlerim tarafından tacize uğradım ailem bana bunu söyledi diye ;)
Bu insanları anlamıyorum ben
Elmalı davası zaten şu an Türkiye'nin kanayan yarası verilen kararı adil bulmuyorum çoğunluk gibi:(

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Daha yaşayıp açıklamayan ünlüler de vardır. Bir de bu sadece ünlüler ile de kısıtlı değil. Cidden çok kötü bir durum.