Hadise ve Burak Yeter'den İngilizce Şarkı Sürprizi!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Adsız.jpg

Türk pop müziğinin önemli temsilcilerinden birisi olan Hadise ve ünlü DJ/müzik yapımcısı Burak Yeter'den İngilizce şarkı müjdesi!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen 47. Altın Kelebek Ödül Töreni'nden sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Burak Yeter yeni projesinin müjdesini verdi. Söz/müziği Hadise ve Burak Yeter'e ait olan şarkının ismi ise Dejavu olarak duyuruldu. Şarkının hazır olduğu sadece klip çekiminin kaldığını belirten Burak Yeter'in açıklamalarının tamamı;​
“Şarkı bitti, sıfırdan bir şarkı. Aranjesi bitti önümüzdeki hafta Türkiye’de ya da Kolombiya’da klip çekeceğiz.”

‘Hadise çok yoğunlaştığımız bir konu çok büyük bir başarı yakalayacağımıza inanıyorum. Kendisi zaten çok enerjili yıllar öncesinde hatırlıyorsanız ‘Stir Me Up’ şarkısıyla kendisini dünyaya duyurmuştu. Kalbinin sesine kulak verdi benimle çalışmayı tercih etti, ona çok teşekkür ederim. Harika bir şarkı bizi bekliyor.”

Hadise ve Burak Yeter'i bir araya getiren Dejavu çok yakında dinleyici ile buluşacak!​

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Özgüvenden çok fazla egoist konuşma olmuş:X Mahmut'cuğumu ezdirmeyiz sana apaçi müziğinle de övünmezsin:A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk şarkıcının yabancı şarkısı Fav10 Top 10 listesinde yarışabiliyor mu ? :D @tolgab

@bazinga görmüş müydün bu arada bu haberi? Yıllarca beklenen an, umarım fiyasko çıkmaz :Z
Bekliyoruz merakla, Hadise İngilizcede iyidir ama şarkı ve aranje çok önemli. İnşallah kaliteli bir şarkıdır. :Z

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bekliyoruz merakla, Hadise İngilizcede iyidir ama şarkı ve aranje çok önemli. İnşallah kaliteli bir şarkıdır. :Z
Her şeye erişebilmemizin bu kadar iyi olmadığı dönemlerde Stir Me Up ve Düm Tek Tek ile olay yaratmıştı. Bu iki şarkı ayarında olmasa bile iyi bir şeyler yapması halinde tutar gibi. Tutarsa bu sefer devamı da gelir :D O Ses Türkiye'den ayrıldığından bu yana sürekli üretim halinde çok şükür :A

• Beğendim
Reactions: bazinga