Hırvatistan - Fas | 2022 FIFA Dünya Kupası - Üçüncülük Karşılaşması

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
2022-fifa-dünya-kupası-katar-jpg.119267

Katar'ın ev sahipliğinde Dünya Kupası'nda sona gelindi!

Maç ile alakalı tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

@12.Adam @ardaguler54 @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @cokiyitvci @dosimosi @eagleblack @emreemreu @Felon @fredbalotellifanny @Gerekli24 @hasanca @Keith Long @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes @mesmeso @Polat Şaşmaz @S.G.A.T. @Sherlock @The_Erinch @Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Allah affetsin böyle üçüncülük maçını. Arjantin-Brezilya yarı finalinde kaybedecek tarafın burada olmasını beklerken Hırvatistan'ı bulduk burada. O maçta Brezilya'nın zor da olsa skoru bulduktan sonra bitime 5 dakika kala yaşadıkları akıl tutulmasına hala inanamıyorum. Siz zaten golü atmışsınız, o dakikada bütün takımın hücumda ne işi var, öyle bir pozisyon nasıl verilebilir yani inanamıyorum bu duruma.

Diğer tarafta da Fas yerine Portekiz veya İspanya daha beklenecek sonuçlardı tabii ki ama Fas bu iki takımı da tam olarak kilitlediği için daha çok hak ederek buraya geldiklerini de kabul etmek gerek. Tabii şu ortaya çıkan sonuçta da iki tane hücum konusunda yetersiz, savunmalarıyla buraya gelmiş takım olduğu için keyifsiz bir üçüncülük maçı olması muhtemel gözüküyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Allah affetsin böyle üçüncülük maçını. Arjantin-Brezilya yarı finalinde kaybedecek tarafın burada olmasını beklerken Hırvatistan'ı bulduk burada. O maçta Brezilya'nın zor da olsa skoru bulduktan sonra bitime 5 dakika kala yaşadıkları akıl tutulmasına hala inanamıyorum. Siz zaten golü atmışsınız, o dakikada bütün takımın hücumda ne işi var, öyle bir pozisyon nasıl verilebilir yani inanamıyorum bu duruma.

Diğer tarafta da Fas yerine Portekiz veya İspanya daha beklenecek sonuçlardı tabii ki ama Fas bu iki takımı da tam olarak kilitlediği için daha çok hak ederek buraya geldiklerini de kabul etmek gerek. Tabii şu ortaya çıkan sonuçta da iki tane hücum konusunda yetersiz, savunmalarıyla buraya gelmiş takım olduğu için keyifsiz bir üçüncülük maçı olması muhtemel gözüküyor.
Trt 1 e yorumcu olarak seni düşünmeli.Analize bak be...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE